Silvester bez priateľky?

Príspevok v téme: Silvester bez priateľky?
juraj1313

Mam mansi problem.moja priatelka je velmi zatazena na svoju macku.vcera som sa jej opytal ci by sme nesli na silvestra ku mojim najlepsim znamym..manzelskemu pariku ktorych poznam 10 rokov.povedala a macka? Ako ju mozem nechat samu doma ked budu vonku trieskat ohnostroje a delobuchy??? Ved chuderka sa zblazni.o jednej rano hodinu po ohnostroji by sla niekam von ale skor nie...chapete tomu?! Tym mi narusila cely plan na silvestra kvoli debilnej macke? Tak toto je neprijemne a chore aby mi blbe zviera takto nicilo vZtah.mali sme mat pekny program u znamych na dome a bolo by fajn..a tak co mam robit?! Sediet s nou doma a hodinu po polnoci do mesta ked bude skoro po programe??!!alebo ist k tym znamym? Ked ona sa nezaujima o nas vztah ale o blbu macku? Preco by som mal brat ohlad na nu?! Kto berie v tom pripade ohlad na mna??!! Ta macka komplikuje vsetko.nie len ten silvester ale kazde ponocovanie ked ju chcem zobrat niekam ani na chatu nepojde...dakujem Vam za kazdy nazor.

GoFruit

Phoe no nie kazde dieta spi ako zarezane. Su deti co maju problem zaspat ako moj maly...toho uspat bola katastrofa a potom ked sa 10krat za noc zobudil a zas ho uspavat proste nie je to sranda. Ja som posledne silvestre isla spat skoro a tiez ma petardy zobudili x-krat....je to neprijemne hlucne smradlave skodlive pre zivotne prostredie takze sorry neviem co sa mi ma na tom pacit.

phoe

GoFruit - Deťom to tiež dobre nerobí, zas ked bol malý mimino, fázu buchania vždy prespal, lebo zaspal tesne predtym a vtedy spí ako zabitý , plus spal na menej hlucnej strane

Prezývka55

kybel no ja nevravim ze ma dieta mat nejaku spartansku vychovu ale zas odtial potial a okolo riti jedneho todlera sa cely svet netoci

kybel

Prezývka55 presne tak a potom su na svete rozmaznani bohati retardi ktori si poriadne nevedia utriet ani rit, hlavne ze sa v osemnastke prevazaju v sportakoch nadzvukovou rychlostou, a niektori potom aj tak dopadnu.

kybel

presne pre toto nepatri zver do panelaku, okrem toho este ta zver otravuje aj susedov.
ludia sa spravaju debilne, miesto toho aby si spravili decko obliekaju psov a macky do priblblych saticiek, nosia ich v taskach, naco to je dobre?

Prezývka55

GoFruit :D :D tebe dobre bije na karbit, nie ze by som uznaval silvester ale oslavoval sa odjazikziva a veru si nepamatam zeby niekto v mojej rodine ako babatko malo s tym problem, to len dnesna doba je taka drbnuta ze sa robi z kazdeho prdnutia halo.

Prezývka55

S takymi zenami nic, to su typy zien ktore keby mohli tak so svojimi domacimi milacikmi aj sukaju.
Nebudes mat dobry zivot pretoze aj ked ta macka zdochne tak si dotiahne inu. To je nieco ako nabozensky fanatizmus.

Inak macka v pohode silvester prezije, sprosty napad je napriklad zatvarat ju do jednej miestnostni ( to napadne len tie mackomilky mozno), dobry napad je nechat jej pootvarane v celom byte a ona sa uz niekde zasije.
Znamy sa staral o macku po rodicoch, chodil jej cistit a davat zradlo 2 krat do tyzdna. Takze ta macka mala spolocnost 2*15 minut tyzdenne. A prezila 3 roky este, 3 silvestre sama a nic sa jej nestalo.

GoFruit

Deria PRESNE TAK!!!!!!!!!!!!!
Silvester s delobuchmi je total chora vec!!!!!!!!!!!!!!!!
Chudata kojenci, to je tak strasne pre nich. Ked sa moj maly vkuse budil s placom a takym strachom to bolo pre mna tak strasne. Uz zas trpnem ze ako to bude. A to ze ludia oslavuju koniec roka a tesia sa vlastne ze su zas o rok blizsie k hrobu a vraskam a chorobam a starobe je tak chore a sproste, ze to si len bezmozgovci neuvedomia co robia.

MultiLevel

eddings, tak to sme sa potom nepochopili viaceri ako vidim :D
Ked sa Juraj nedokaze zmierit s tym, aku ma partnerku, ako sa sprava k zvieratu, tak ju bohuzial bude musiet opustit. Vidim to tak, ze holka nebude robit ustupky, Juraj tiez nie, tak co by chcel poradit? Ako najlepsie zabit macku??? :D Prosto ona ju miluje, tak bude lepsie ak si najde chlapa, ktory bude podobne "orientovany" na zvieratka a bodka.
Zobrat so sebou macku Juraj nechce. Priatelka nechce byt bez macky. Myslim si, ze je to cele chore a riesia sa tu totalne bludy, ktore si napriklad ja v zivote neviem predstavit, zeby som riesila :D Absolutne neverim tomu, ze Jurajova priatelka posunie macku na druhu kolaj, aby sa Jurko necitil ohrdnuty. Myslim, ze ten vztah nema absolutne vyznam, a nejde tu len o macku :)