Silvester bez priateľky?

Príspevok v téme: Silvester bez priateľky?
juraj1313

Mam mansi problem.moja priatelka je velmi zatazena na svoju macku.vcera som sa jej opytal ci by sme nesli na silvestra ku mojim najlepsim znamym..manzelskemu pariku ktorych poznam 10 rokov.povedala a macka? Ako ju mozem nechat samu doma ked budu vonku trieskat ohnostroje a delobuchy??? Ved chuderka sa zblazni.o jednej rano hodinu po ohnostroji by sla niekam von ale skor nie...chapete tomu?! Tym mi narusila cely plan na silvestra kvoli debilnej macke? Tak toto je neprijemne a chore aby mi blbe zviera takto nicilo vZtah.mali sme mat pekny program u znamych na dome a bolo by fajn..a tak co mam robit?! Sediet s nou doma a hodinu po polnoci do mesta ked bude skoro po programe??!!alebo ist k tym znamym? Ked ona sa nezaujima o nas vztah ale o blbu macku? Preco by som mal brat ohlad na nu?! Kto berie v tom pripade ohlad na mna??!! Ta macka komplikuje vsetko.nie len ten silvester ale kazde ponocovanie ked ju chcem zobrat niekam ani na chatu nepojde...dakujem Vam za kazdy nazor.

kafe

juraj, ja to tiež vidím tak, že dievča sa nezdravo upla na svoju mačku. Podriaďovať svoj život potrebám mačky a radšej sedieť doma.. má tvoja priateľka aj nejaký život, alebo sa po práci vždy a stále vzorne stará o mačku a robí jej spoločnosť? Neviem, či sa mám zasmiať alebo plakať. Ale každopádne takéto správanie naznačuje ako by sa ASI správala i k deťom - boli by pre ňu bohmi, ktorým treba dať všetko a všetko obetovať, len aby boli šťastné a mohli sa oni rozvíjať. Ale deti sa majú prispôsobovať rodine a čerpať hlavne zo šťastného vzťahu rodičov. Ak sa nezhodnete na tom, kde má mačka svoje miesto (či vám vládne, alebo sa musí prispôsobiť vašim aktivitám), nezhodnete sa asi ani vo výchove detí. Schválne, skús sa s ňou raz o tom porozprávať. A na Silvester choď.

Inak by ma zaujímalo, či je priateľka domased alebo aj nejako žije.

MultiLevel

neviem no, co ti na to napisat :) Macku mozete dat pokojne uspat, vziat ju do velkej presnosnej tasky (ked nemate, kupte, zide sa aj neskor), mozete ju zobrat so sebou, celu noc nebudete o nej ani vediet, macka tiez nebude vediet kde je, co sa okolo nej robi a budete obaja stastni :) Lubte sa a nezaserinkavajte si zivot totalnymi kravinami :)

juraj1313

Preco nemozeme zobrat macku so sebou? A co mi sibe?? Nie som na hlavu.ideme sa bavit ku znamym a nesibe mi zeby este macku sme brali so sebou.aj tak ma strach z cudzieho prostredia.zacne vyvadzat..jednoducho chore.od ich bytu chceme ist do mesta na ohnostroj..co vari aj tam mame brat macku?? Asi si prilis empaticky a dobrosrdecny clovek MULTILEVEL.napr.nase mami urcite by povedali ze co take komplikacie robit okolo toho...ony uz vedia co su skutocne hodnoty..lebo takto prehnane sa spravaju mlade dievcata co nevedia nic o zivote.a kde si beru stvornohuch aj pod perinu..

MultiLevel

jurko, zrejme si nepochopil o com je kompromis, ale nevadi. Ked sa nedokazete bavit ako normalny ludia, tak sa radsej rozidte, lebo mam pocit, ze sa normalne citis ohrdnuty kvoli macke a citis, ze na teba padla krivda sveta :D :D

juraj1313

Odkaz pre multilevel : ja robim kompromis vzdy vo vztahu..asi 9/10 su kompromisi z mojej strany.staci to ako dovod na nesuhlas s priatelkou? Preto som ja ten nestastny vzdy.a to este mlcim kolko ma mwgavyhod jej macka oproti mne.raz cloveku dojde trpezlivost.vzdy o macke rozprava.vzdy.aj ked poviem : nezaujima ma to.tam sa to da nazvat posadnutost a co je horsie ze vycitite ze ma radsej macku nez Vas.

MultiLevel

jurko :D nemaj radsej priatelku, alebo si najdi inu, ktora nebude mat zviera a nebude stat pred ultimatom "ja alebo macka" :D :D :D

mimochodom, odpovies uz na otazku, preco macku nemozete vziat so sebou?? :D

MultiLevel

eddings, ja som mala pocit, ze "zdrave vztahy" funguju na spolocnom rieseni situacii :) ked sa jeden oduje na toho druheho a pojde si kam chce, to je cisty egoizmus a snaha uputat na seba pozornost :) Naco ma niekto vztah, ak funguje ako samostatna jednotka neschopna cokolvek riesit? :) Nehovorim teraz o ziadnom ustupovani, avsak keby si napriklad ty vzdy riesil problem vo vztahu utekom a robenim si co chces, garantujem ti, ze taky vztah ti dlho nevydrzi. Nejde o to, vzdy sa prisposobit tomu druhemu, nejde ani o to, vzdy ustupit, ani mlcat, ani sa podriadovat. Ide o to, chciet nielen pre seba, ale aj pre partnera to najlepsie a podla toho sa aj spravat :) Cize riesit veci spolocne a zvolit taku cestu, ktora bude vyhovovat obom partnerom....kto to nedokaze, nech netuzi po vztahu :)

juraj1313

plne suhlasim s vebe a eddings :) tak by som postupoval a vidim, ze na to mame spolocny pohlad.zviera diktovat vztah? Pozije uz iba par rokov de to my dospeli ludia ...to sa neda porovnavat.preto zviera nema u mna opodstatnenie.fajn ak nebude suhlasit tak si ostane sama doma s nou a hotovo.ziadny egoizmus..teraz nehovorim len o silvestri ale o vela party a programoch na, kt.sme sa chystali...a davat macku k telefonu ked ju niekto bude opatrovat? Choreee :D ale dobre som sa pobavil.musi si vybrat.bud pojde so mnou s priatelom alebo bude sama s mackou na silvestra.a ja to urobim!uz len z principu ze ta macka vzdy mala viac pochopenia nez ja.a ked tak urobi tak toto vela nahovara ze jej na mne nezalezi....zviera sa vie velmi dobre prisposobit podmienkam..tak ako pisete..ludia to prehanaju s opaterou a kompenzuju si svoje komplexy na zvierati.hlavne zeny! Lebo sa potrebuju starat o nieco..prirodzeny pud...kdez to chlap sa chyti za hlavu a zasmeje