Čierna stolica

ANGEL-DEMON

ked budes jest niekolko dni po sebe spenatovu polievku tiez budes mat ciernu...

farba zalezi od stravy...
sposobuje to zelezo v strave...

tak ako ked niekto uziva zelezo-sorbifer-lieky na anemiu tak ma ciernu stolicu... a ziadne zavazne ochorenie za tym nie je...

Adam991

Neviem prečo sa mu tu smejete v diskusii :O .. pretože čierná stolica môže byť spôsobená z rôzných závažných príčin najmä z prímesi krvi v nej, ale v tomto prípade to asi bolo najmä z tych čučoriedok, ale je dobre že si sleduje svoj organizmus vyliec.sk

menma

Prajem pekný večer v prvom rade sa chcem ospravedlniť že nemam vlastnu temu ale vždy ked si založim temu tak mi ju admin alebo kto vymaže takže to nema ani cenu.

Potreboval by som sa spýtať čo mam robiť dalej ked ma trápia problemy so žaludkom a unavou pravdepodobne sposoboenou zlým travením ? po doktoroch som behal vysledky mam všetky dobre dala mi lieky na podporu travnie s ktorích mi bolo zle. Takže teraz neberem nič robili mi aj na parazity atd.. neviem čo mam robiť aby som sa citil lepšie hlavný problem u mna bude niekde so žlčov enzmymami alebo kyselinov stolica sa mi často meni raz je žlta raz pekna normalna raz zelenkastej farby a inokedy až tmavo hneda neviem vôbec pričinu toho ale všetko mam spravene vysledky na celiaku a podobne všetko v pohode mal som len intoleranciu na soju ktorej sa vyhýbam. Ako by ste to dalej riešili vy? Ja by som bol rad aspon keby sa vyreši ta unava lebo takto nemožem pracovať obavam sa o buducnosť niesom lenivý len mam take unavy že fakt by som v tej chvýlke nedokazal nič robiť. Zatial študujem ale chcel by som byť zdravý.

Všimol som si že ked si dam meso unavy začnu alebo zosilneju a ja zoslabnem a chce sa mi spať to iste aj ked som si daval Spirulinu na skušku či nepomože tak som sa citil unavený a začali sa mi tvorit vyražky (ešte viac než obvykle) oba tieto produkty maju spoločne že maju dost bielkovín takže mohol by byť problem? tam? tiež ked si dam biely jogurt začnem mat vetry nijak nepachnu ale mam ich kde je v tomto podla vás problem? že by nedostatok enzýmov? ak ano ako to riešit? ďakujem

Barbarka

To môže byť konzumáciou uvedených potravín. Skús len tak zo srandy istý čas jesť každý deň bravčovú pečeň so špenátom. Alebo brať výživové doplnky so železom, aká bude potom stolica! Ale aspoň vieš, že ti chudokrvnosť nehrozí :)

Miwo

Môže byť čierma stolica aj z červeného vína včera som pil červené víno a dneska som mal čiernu stolicu..