Odisli by ste s partnerom?

Príspevok v téme: Odisli by ste s partnerom?
hulligann

ahojte, mam otazku, vas priatel alebo priatelka dostane pracovnu ponuku v inom meste napr v Cechach, odisli by ste s nim? ja som tuto ponuku dostal ale priatelka bez rozmyslania povedala ze by nesla, pritom je bez prace a byva doma, vyhliadky do buducna slabe...mam jej nejak dohovarat? rozist sa nechcem ale bez penazi sa akosi neda zit, dakujem za prispevky

sweater.

sak aj keby sa tam rozidu, tak na tam moze furt zostat. proste z mojeho pohladu je to len sanca pre nu, jej frajer jej tam bude oporou, urcite je to lahsie ako niekde odchadzat sama. keby sa musela starat o rodinu alebo tak nieco tak by som nic nepovedal

machiatto

hulligann

vypocitavost som myslela z JEJ Strany..
a hlavne ked ti nedala dobry dovod. cesko nie je tak daleko.. podla mna ma strach zo zmeny, alebo si vztahom neni ista, alebo co. ale to su len domnienky, ktore maju hodnotu 0 bodov, neber to vazne, neda sa posudit cez internet, "o nej bez nej" nie je spravne.

hulligann

pozname sa rok, chodime spolu pol roka, neviem machiato, aku vypocitavost mas na mysli, neviem co je vypocitave na tom ze si musim nieco zarobit a bol by som rad keby je ona so mnou, nenutim ju ani nic podobne, ona ten vztah berie dost vazne, casto pocuvam ze ineho chalana by uz nechcela ale vidim ze prvom probleme to boli asi len reci, a tych som sa napocuval dost uz v zivote

machiatto

ale zalezi na tom, ako dlho su spolu, lebo keby poznam chlapa mesiac, tak nejdem nikam, ak to je rok, mozno idem, zalezi od toho, ako velmi je vztah pevny a ako velmi dotycna berie vazne dany vztah. tu je skor citit vypocitavost, ze potom by sa jej znacne privreli zadne vratka a jej prsty by to privrelo.

sweater.

machiato sak zakladatel pise ze jeho frajerka nema pracu. a podla mna nezalezi na tom kolko su spolu, on ponuka tymto padom aj sancu pre nu, najst si robotu, osamostatnit sa, videt kusok sveta...

machiatto

uuuplne zla otazka.
nenapisal si ako dlho ste spolu, a kazdy vztah je iny.
napriklad ja by som nesla. ale to len preto, ze tu mam dobru pracu. a rodinu samozrejme. ale pokial by nebola praca a vztahy v rodine by boli zle, isla by som. ale len s partnerom, s ktorym by som si bola 100% ista. ale to by som uz mojmu radsej povedala ze nech nejde a budeme tahat domacnost ja.

hulligann

prepacte za odlmku, verit sa mi da, ked o nieco ide tak makam, som pracovity, nieco by si urcite nasla, pokial nie hned utiahli by sme to aj z mojho platu nejaky cas, pripadne by mohla prist po case, lenze ona nechce, ja v januari odchazam nech sa rozhodne ako chce, som aj rad ze k niecomu takemu doslo, myslim ze silny vztah sa na takomto niecom nemoze rozpadnut, takze asi silny nebol, trosku u nej vitazi pohodlnost, som z toho dost sklamany, ale treba to brat ako to je, dakujem este raz na vase prispevky