Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov
Sandra354

Ahojte, chcela by som sa s vami podeliť o môj problém. Približne 6 mesiacov mi strašne padajú vlasy. Za jedno umytie mi vypadne cca 150 vlasov. Bola som s tým u kožnej lekárky, ktorá mi predpísala vodičky na vlasy, ale tie mi nepomáhajú. Bola som už viackrát na odberoch krvi, ale stále mi nevedia diagnostikovať, že z čoho mi padajú vlasy. Začala som brať kapsule Revalid, ale ani tie mi nezaberajú. Som zúfala a strašne sa kvôli tomu trápim. Vždy som túžila mať krásne, dlhé a husté vlasy. Vlasy mi síce narástli do vytúženej dĺžky, ale potom mi nehorázne začali padať. Ja viem, že veľa ľudí z vás si povie, že keby len takéto problémy boli. Ale mňa tento môj problém veľmi trápi a neviem čo za tým môže byť. Preto by som Vás chcela poprosiť aby ste mi poradili a podelili sa so mnou o svoje skúsenosti s padaním vlasov. ĎAKUJEM !!

kajka.p2

Mne začali vlasy veľmi vypadávať po vysadení antikoncepcie, poriadne mi zredli tak som bola v lekárni nech mi niečo na to dajú, poradili mi donnuhair, tak tú som brala asi tri-štyri mesiace a vlasy sa mi potom vrátili do stavu pred užívaním anti. Hroza s tými hormónmi :)

kukuckaSNV

V prvom rade je dôležitá správna výživa -vyvážená.
Môže zabrať zvýšená dávka bielkovín, zvlášť pečienky, pivovarského droždia, pšeničných klíčkov spolu s čajovou lyžičkou inozitolu denne. Vlasy tiež vypadávajú po dobu stresu. V tom prípade dostatok spánku, 1/2 čajovej lyžičky inozitolu denne, 5 mg kyseliny listovej, 50 mg biotínu, 300 mg PABY.

anthu

Mala som podobny problem ked som vysadila HAK. Vlasy mi padali v pramenoch, uplne mi presvitala pokožka hlavy. Bola som zufala uz som uvazovala nad parochňou. Brala som vitaminy od gs eladen cez revalid zinok b komplex sampony vichy nizoral..... Az som zacala pouzivat indicky vlasovy olej urceny proti vypadavaniu. Za 6 mesiacov sa mi vlasy dali do poriadku. Samozrejme som si ich aj dala podstrihnut. Olej pouzivam dodnes ako prevenciu pred vypadavanim a vlasy su po nom krasne leskle vyzivene. Predsa tie indky nemaju krasne vlasy len z genetiky ;) Zial na slovensku sa neda kupit :(

meera

Mne strasne vypadali vlasy kvoli liekom. Zacala som brat denne zinok 30mg, selen 200mcg a B-complex 100mg. Po cca troch mesiacoch vidno zmenu, rastu mi nove vlasy a uz tolko nepadaju. Doplnky mam od firmy Webber Naturals.

Sima64

Ľudia ja mám tiež podobný problém. Chodím po vyšetreniach už asi 2 mesiace a doteraz neviem príčinu vypadávania vlasov, pretože mi robia len odbery ale nikde mi zatiaľ nepovedali príčinu ! Tak ma posielajú k ďalším lekárom na odbery, ktorý samozrejme majú volný termín až niekedy o mesiac ! A kde mám zaručené, že mi už konečne o ten mesiac povedia, že prečo padajú?! Čo keď ma zas a zas len budú posielať na iné vyšetrenia, na ktoré si tiež istú dobu musím počkať, kým budú mať voľný termín. Veď už teraz nemám polovicu vlasov a čo bude neskôr??? Ja už chcem aby sa tento môj problém riešil a už aj liečil! Na čo je dobré toľké čakanie? Kým mi ozaj vypadnú všetky vlasy?? Hovoria, že to nie je akútne. A potom kedy to bude akútne, keď už prídem o všetky vlasy ? Až potom to budú riešiť tí lekári ?! Ja som už maximálne zúfalá a smutná !! Neviem si dať rady :(

Sandra354

Zatiaľ beriem kapsule REVALID. Beriem ich cca mesiac aj pol, ale nemám pocit, že by mi to pomáhalo. Vlasy mi stále padajú a aj množstvo vypadnutých je stále také isté.

RNG

Padanie vlasov ma hromadu moznych dovodov, od hormonalnych (najma zvyseny hormon DHT) cez nedostatky vitaminov(B-5 B-6 , B-7 B-12) az po nedostatky roznych zivin, najma zinku, jodu, pripadne vitaminov C, E a D-3.
Ale moze to byt aj nasledok plesni alebo parazitov, ako napr demodex foliculorum.
A moze to byt len z poruseneho travenia a absorbcie, co je vec ciste kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik.
Kazda z tychto pricin sa da samozrejme ucinne adresovat doplnkami.

lilyiankaa

vygoogli si skalicky sampon ... ten zabranuje padaniu vlasov ..mne istú dobu hrozne padali vlasy, po umytí som mala za hrsť vlasov vo vani, a aj na kefe ..a po používaní tohto šampónu sa to zmenilo ..skús za to nič nedáš, aj keď stojí cca 20 eur, ale mne pomohol a aj bratovej frajerke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk