Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahoj mpk :) rada ťa tu vidím...a ako si už postúpila? vybavuješ si to cez poisťovňu alebo ideš ako samoplatca? odkiaľ si?
Mňa to tiež len čaká, momentálne si vybavujem všetky potrebné vyšetrenia a už sa na ten pocit PO neviem dočkať :)))

mpk

Ahojte som tu nová, vlastne teraz registrovaná, ale túto tému sledujem už dlhšie. Chystám sa na zmenšenie prsníkov k Minarovjechovi, tak by ma zaujímali vaše skúsenosti. Ďakujem

patulik213

Ahoj Ivetik :) ďakujem za opýtanie...no tak dopadlo to všelijako..
doktor je fakt super, je milý aj sa vyzná...ale vravel mi že za výber operatéra sa platí 500 €..to ma celkom šoklo..
povedal mi že teraz s tým poisťovňa robí problémy tak dali nové predpisy podľa ktorých sa vyberá či to preplatia...
tak mi dal A4 1/2 popísanú čo mám absolvovať vyšetrenia a potom v januári mám prísť.. :/
strašne som bola sklamaná z toho a aj som pochybovala, či tam pojdem..ale naozaj to chcem podstupiť..tak už si vybavujem všetky vyšetrenia čo treba...už mám aj dačo za sebou tak sa teším...ale ide to pomaly mám pocit..
najviac sa bojím toho, že aj ked toto všetko absolvujem, nepreplatia mi to...

Potrebujem povzbudenie..ako sa darí Tebe? Povedz mi, je to lepšie? Už si si kúpila nové veci, podprsenky a tak? Ako sa cítiš s novými prsiami? :))))
napíš mi skoro, teším sa
PA

patulik213

Ahojky žienky :)
Ako sa máte? ako sa zotavujete?

Mňa tento piatok čaká konzultácia..zdá sa to ako večnosť, to čakanie mesiac...ale na druhej strane to rýchlo letí. Už sa mi o tom aj snívajú nočné mory, že doktor bol nepríjemný a hnusný a nič mi nepreplatili... :D :D tak snáď to budú fakt len zlé sny..

Viete mi povedať asi ako prebiehala konzultácia? Pýtal sa na dôvody?

Inak už som si stihla vybaviť aj sono prsníkov, tak snád to proces urýýchli :) Vybavovačky ohľadom obvodného ste kedy riešili? :)

Tak sa skoro ozvite, budem sa tešiť na Vašu podporu a skúsenosti,

papa :)

ivetik33

Ahojky Patulík a aj ostatné kočky :-)

tak, tri týždne po opke a skvelé pocity pretrvávajú. Po týždni bol preväz, po druhom týždni mi vybrali štichy, teraz repíkujem. Stále stiahnutá v korzete, ale nejako mi to nevadí. Cítim sa výborne, rany sa dobre hoja a dúfam, že to tak aj bude pokračovať. Už zarezávam v práci a vychutnávam si ten pocit, že do miestnosti nejdú najskôr prsia a potom ja :-DDD
Patulík, pýtala si sa na váhu. Ja mám 44 rokov a kíl mám statočne. Zobrala som to od podlahy, najskôr prsia, teraz keď nemôžem cvičiť, tak som upravila výrazne stravu a teším sa neskôr na bazén a cvičenie a pomoc odborníkov na výživu. Som rozhodnutá pokračovať v tomto trende a vykresať zo seba oveľa, oveľa štíhlejšie stvorenie :-) Ako výstrahu som si nechala jednu svoju podprsenku veľkosti DD-E :-)))) Kočky držte saaa !!!

Kostička

Ahojte žienky, zdravim všetky po opke a prajem rýchle a bezproblemove hojenie! Čo sa týka mna, operovali ma začiatkom januara a v marci som už zumbovala. Radsej som vydrzala dlhsie, aby sa vsetko pekne hojilo. Nedajte sa odradit, ak pridu i problemy, stoji to zato vydrzat! Mne sa teraz žije o milion percent lepšie!! Som sebavedomejšia, krajšie sa obliekam, je to proste super! Najlepšie rozhodnutie v mojom živote. Aj napriek fistulkam, ktore sa mi tvorili na jazvach ( male otvory), ktore sa po vypadnuti stehov same hojili. Asi mesiac ci dva po opke sa mi vytvorili tie tvrde miesta o ktorých som už pisala. Su to granulomy. Chodim na kontrolne sono, ale asi mi ich aj tak vyberu, takže ma čaka v january al. vo february dalsia opka. Ale nebojte sa, mava to len male percento žien. Napriek vsetkych problemom, chodte do toho!!
Takže vela trpezlivosti pri vybavovačkách. Majte sa, papa

patulik213

Chcela som sa spytat, na mamografiu ste sa objednavali sami alebo vam dal odporucanie plasticky chirurg? Mozem si to zjednodusit a urychlit tym, zeby som si to vybavila uz do konzultacie? Tu mam az za 4 tyzdne. Nechcem zbytocne stracat cas :) a inak sa ako citite? Ako sa zotavujes ty, Ivetik33? A co ty, Kostička? A ostatne? Myslim na to ako vam je asi dobre a ako dobre moze byt za chvilku tym z nas ktore to este len caka :))) tak sa drzte, pa

patulik213

Ahojkyyy :) jupiiiiii som objednana na konzultaciu k Dr. PALENCAROVI do BA Ruzinov, viacere ho chvalili, k nemu som chcela ist tak vsetko zatial klape..ja velmi dufam,ze sa mi podari absolvovat opku do konca roka...kedze idem cez poistovnu, tak snad nebudu komplikacie...zevraj v BA to beru automaticky ze to VSZP preplati..tak ja sa spolieham, lebo.uz dlho s tymto nakladom nevydrzim.. Tesim sa ze aj vy ste stastne, velmi ma to povzbudilo,.aby som sa na to dala aj ja..kedze to neni az taka bolest a tak :) a kedy ste uz mohli cvicit a behat prosim vas? Lebo ja bez pohybu dlho nevydrziiim :) tesim sa na vase odpovede :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk