Zmenšenie prsníkov

patulik213

Ahoj :) ano idem cez poisťovnu, no ja som bola u plast. chirurga v novembri, ale dal mi zoznam vyšetrení ktoré treba absolvovať, a to som tam už išla od ortopeda, ktorý mi dal odporučanie...ale musela som ísť ešte aj gyneko, obvodnej,najlepšie aj neurologovi a kožnej(ak máš zapareniny a vyrážky pod prsiami)... ortoped pre VSZP nestačí...

a že ked to budem všetko mať, tak prídem zase a potom to pošleme na poisťovňu..
Tak zase idem až v januári :)
našťastie to už všetko mám, až na obvodnu ktorá stačí v januári...:)

mpk

Ahoj patulik, tak ja som bola už u ortopéda, takže už musím iba zaniesť papiere doktorovi, ten ich pošle do poisťovne a ja už budem iba čakať. A čo ty, čítala som že si to tiež vybavuje cez poisťovňu.

patulik213

Ahojte :) ako sa vám darí? MPK ako postupuješ? už si vybavuješ vyšetrenia?

merilinp, ja síce nie som po opke, ale čo som si vyberala sama chirurga..tak baby písali že v ružinovskej nemocnici je super Fedeleš, Lopatková aj Palenčár :)

mpk

Ahoj patulik, ja som išla k Dr. s tým že si to zaplatím sama, ale on mi navrhol aby sme to skúsili cez poisťovňu,no a keď mi to neschvália potom budem samoplatca.

patulik213

Ahoj mpk :) rada ťa tu vidím...a ako si už postúpila? vybavuješ si to cez poisťovňu alebo ideš ako samoplatca? odkiaľ si?
Mňa to tiež len čaká, momentálne si vybavujem všetky potrebné vyšetrenia a už sa na ten pocit PO neviem dočkať :)))

mpk

Ahojte som tu nová, vlastne teraz registrovaná, ale túto tému sledujem už dlhšie. Chystám sa na zmenšenie prsníkov k Minarovjechovi, tak by ma zaujímali vaše skúsenosti. Ďakujem

patulik213

Ahoj Ivetik :) ďakujem za opýtanie...no tak dopadlo to všelijako..
doktor je fakt super, je milý aj sa vyzná...ale vravel mi že za výber operatéra sa platí 500 €..to ma celkom šoklo..
povedal mi že teraz s tým poisťovňa robí problémy tak dali nové predpisy podľa ktorých sa vyberá či to preplatia...
tak mi dal A4 1/2 popísanú čo mám absolvovať vyšetrenia a potom v januári mám prísť.. :/
strašne som bola sklamaná z toho a aj som pochybovala, či tam pojdem..ale naozaj to chcem podstupiť..tak už si vybavujem všetky vyšetrenia čo treba...už mám aj dačo za sebou tak sa teším...ale ide to pomaly mám pocit..
najviac sa bojím toho, že aj ked toto všetko absolvujem, nepreplatia mi to...

Potrebujem povzbudenie..ako sa darí Tebe? Povedz mi, je to lepšie? Už si si kúpila nové veci, podprsenky a tak? Ako sa cítiš s novými prsiami? :))))
napíš mi skoro, teším sa
PA