Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

elkei

Prepacte,opravujem sa....chcela som,ze ma neodradil od vybavovania. A taktiez drzim vsetkym babam palce,ktore sa rozhodli podstupit tuto operaciu.Ja som sa konecne odhodla, keby to bolo take jednoduche a mozne, hned by som sla aj teraz :)) a som rada ze ma v tom podporuje aj priatel a aj rodina.

elkei

Ahojte,tak som si zacala vybavovat papiere a musim povedat,ze som rada,ze mam takeho chapaveho ortopeda, neurologicku a aj gynekologicku,ze ked som za nimi s tym prisla,tak som mnou suhlasili,ze dobre rozmyslam do buducnosti,ze by som aj mala narok z poistovne pri tom vsetko co mam. Len sa chcem este spytat, dievcata, ohladom toho preplacania, ci v sucastnosti preplaca poistovna celu operaciu, lebo ortopedovi sa tomu velmi verit nechcelo,ze by boli az taki ochotni v poistovni, ja mam VZP. Ma trosku zneistil,ale zas odradil od vybavovania :)

dengra

Snehulienka ahoj :)
tak uz sa ti to krati:) neboj sa nicoho, ja som sa tiez strasne bala, ale neni to nic, bolest ziadna, iba dva dni, ale to som ani tabletky nepotrebovala :)Teraz sa len tesim, ze ich mam uz male :)

Len sa bojim, aby mi dost neklesli, uz teraz dostali svoj tvar, este sa stale usadzaju, len by uz mohli ostat tak ako su.
Po opke boli ovela pevnejsie ako teraz, len to boli opuchnute..

Snehulienka drzim palce a potom daj vediet:)vsetko dobre dopadne..

Marsmeloun

no ja hej :D :D škoda že zatial len teoretická :-((( dnuhuliena aj ja ti velmi držím palce uvoidíš vsetko dobre dopadne ... prosím ťa potom sa ozvi ako si spokojná s pracou a ake to bolo ..-. no verím aj ja ... ale už mesiac cakám a stale nic .... :-((( no ved už aj ked to nevíde... tak budem ja chudobná studenka dako si na to našetriť ...... snehulka tak sa pls potom ozvi ...budem čakať :) neboj dopadne to super :)

pipko41

snehuliena

Ahoj tak ti drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo a nicoho sa neboj uvidis budes sa tesit a bolest nie je skoro ziadna. tak sa drz :)

snehuliena

tak, konečne som dočítala polovičku fórumu od str. 50 a som o niečo mudrejšia. Čas sa mi kráti a konečne som dostala aj krámy, ako na potvoru meškali....už len doriešiť predoperačné interné a anestez. vyšetrenia.Marsmeloun-inak ty si tu už riadna poradkyňa, máš skúsenosti a zdá sa mi že si si toho už aj veľa preskákala, už ti len želám aby sa ti splnil sen, aby ti už aspoň to rozhodnutie prišlo.Pomoooooc ešte týždeň :-)teším sa a zároveň bojím.
Už nech som po :-)

Marsmeloun

zdenka asi s nim nik nemá skusenosti .... do Nitra chodia vecsinou k Zambojovi a ak Mladekovi ale ti su sukromný takže ked chxces ist na poistovnu tak to nic ... no tak v prvo,m rade si zacni vybavovať papiere ... a potom chod k nemu na konzultaciu a uvidis ci sa ti bude pozdavať ... ak nie ... možes hladať ineho ... napríklad aj v BA :-)najskor rieš podla mna papiere a až potom chirurga .... lebo s tym schvalením to nejde veru tak ružovo ako som si ja myslela ....

zdenka77

Dobrý večer, chcem sa opýtať, či ste mali nejaké skúsenosti s doktorom Petrom Bakošom..Lebo by som si opku chcela dať preplatiť, ale z Avelane mi napísali, že sú sukromníci a oni neberú preplatenie poistovnou..a kedže som z Nitry , neviem sa rozhodnúť ku komu ísť :( prosím pomôžte

dengra

Ahojte:)
Ja som po 7.tyzden. Jazvy su uz zahojene a len cakat kedy zblednu. Dnes som bola na kontrole a doktor je spokojny a tiez mi povedal ze este trosku klesnu, uz su prirodzenejsie, aj ked ja by som bola radsej keby sa uz nemenili a ostali pevne :)

Aj som sa ho pytala ci sa mozem chodit kupat do wellnes bazenov a povedal ze kludne mozem.
a inak si ich stale potieram olejcekom a mastickou, aspon sa rychlejsie hoja rany.
Na boku sa mi este neda spat, uz som si nejak zvykla na chrbte.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk