Vie tu niekto vykladať sny?

ddana

To pošpinenie duše mi nesedí, skôr by som povedala, že tápeš v kalnej vode - tápeš v nevedomí, niečo hľadáš.

_meno

ahojte

Ak mozem prispiet aj ja :

Zalezi ci je clovek dobry / zly.

V pripade ze ste velmi zly, snivaju sa Vam sny ze ste pan vsetkeho..co nasleduju potom viete...

V pripade ze ste malo zly, snivaju sa Vam zle sny..aby sme si uvedomili ze zle robime.

V pripade ze ste malo dobry, snivaju sa Vam sem tam zle sny veci, ktore su vo Vas a podvedome sa ich bojite.

V pripade ze ste velmi dobry ... tak som este nebol - to vedia ludia fakt dobri.

Ego konvertuje nase "neskusenosti" na strach. Najvacsia sila nepriatela je sirenie strachu - paralizuje obet.

Sny sa odohravaju na dusevnej rovine - dusa sa nachadza zvacsa v spiritualnych realmoch, kde je k nej zhmotnene aj telo (preto sny bolia niekedy viac ako nazivo)

(to len pre tych ktory si myslia ze sny su myslienky v mozgu :)

Ziadny clovek nerozumie druhemu cloveku, a uz toboz nie jeho dusi, a uz supertoboz nie to (pan Boh, demoni) co sa snazi dusu usmernit.

Dawia, ak mozem len skromne povedat, zrejme to
stupanie - neustale nahananie dopredu
podvadzanie - nespokojnost
bahno - (suhlasim s uzivatelom ddana) pospinena dusa (posedena)

pekny vecer Dawia

ddana

A ako ideš hore? Ide sa ťažko, alebo ľahko? Vyzerá, že si v súčasnosti na ceste na vrchol. Chodenie v kalnej vode môže byť o tvojom tmavom nevedomí. Mne sa napr. opakovane sníva, že nie som schopná vyjsť hore po schodoch. a nasledujúnegat. pocity

Dawia

Dík za tip, pozriem stránku. stále sa mi sníva, že idem hore kopcom, shcodami, či výťahom, proste hore stúpam nahor. Ďalej sa mi sniíva často, že podvýdzam priateľa, čo nieje pravda, a ešte že sa topím, alebo brodím kalnou vodou. Pocity sú na nič :(

ddana

Davia, podstatné je to ako sa cítiš počas sna, hľadaj, akému zážitku sa to podobá. Mne so snami pomohla psychologička a prišla som na veľa vecí.

Sharon85

Baby, mrknite tuto stranku, tam je velmi dobry vyklad snov. Neviem ci sa da na to spolahnut, ale je to uplne iny snar ako ostatne. nie je tam len jednym slovom/vetou napisane, co sen znamena, ale vychadzaju tam z historie, je to naozaj zaujimave.

www.zverokruh.sk

skuste vyhladat podla abecedy jednotlive casti sna, napr. auto - a o aute tam je po rozkliknuti toho dost vela, ved uvidite.

vinea

Ahoj Dawia...ja som práve pred chvíľkou uverejnila príspevok o mojom sne, čo sa mi sníval a poprosila som tiež o radu tých, čo vedia vykladať sny, čo ten môj sen mohol asi tak znamenať)