Potrebujem pomoc lebo to nezvládam a myslím na smrť part2

Príspevok v téme: Potrebujem pomoc lebo to nezvládam a myslím na smrť part2
Diandra

Ahojte to som zase ja Diandra autorka tohto príspevku: www.zdravie.sk Chcem sa vám v prvom rade podakovať že ste mi odpísali a snažili sa mi pomôcť ale musím sa aj zdôveriť s dalším pokračovaním mojho problému lebo nemôžem to nikomu povedať aby nemal z toho problémy ale dusiť to v sebe nemôžem takisto.... No takže vzápätí ked som dopísala hore avizovaný príspevok sa mi pán učitel ozval a omluvil za všetko zlé čo mi povedal a pozval ma k sebe kde sme sa objímali a bozkávali mal trošku vypité ale ja nato nikdy nezabudnem .... To sa opakovalo aj minulý víkend prišla som knemu uplne premrznutá a on ma bez akýchkoľvek výčitiek zohrieval ,objímal, hladkal a všetko čo ktomu patrí... A tu sa začína dalšia moja depka lebo vybavila som s mamou aby som tento víkend uňho mohla prespať aby sme mali vac času a keď som mu to oznámila začal byť namňa hnusný že to preháňam a že je medzi nami velký vekový rozdiel takže to nepojde som úplne v koncoch , nedokážem jesť, spať, dýchať, rozmýšlať jediné čo robím je že plačem pretože ja ho vážne lúbim a to čo sme spolu zažili znamenalo pre mňa veľa... Prosím porade mi ako ho získať späť aspoň na tento víkend a potom sa uvidí ale viem jedno že bez neho to tento víkend nezvládnem .... :( Za rady ďakujem

winki

Keď to už chceš zormeniť na drobné. 1. priznala by si sa s tým vzťahom priateľom, rodine?
2. Ako by na to reagovali priatelia, rodina?
3. Vieš si predstaviť spoločné nažívanie s ním? ty študuješ, on je učiteľ.... čiže on už má záyemie a ty by si sa musela vzdať karieri a výšky kvôli nemu a deťom. A čo ďalej? Celý život by si bola závislá na ňom.
Spoločné koníčky, záľubi....?

Diandra

winki: pochopila som čo si mi chcela povedať ale nedokážem svoj mozog prinútiť zabudnúť a spamätať sa ...

winki

Ja napríklad svojho priateľa milujem nadovšetko, ale určite by som neurobila všetko čo mi povie.......a teraz rozmýšľaj čo som ti tým chcela naznačiť......

Diandra

Žužova: neviem čo potom ani to nerieším len to tak cítim ,že by som preňho urobila čokolvek čo mi povie....

winki

Toto si prežila každá z nás, čo ti tu napíše. Ver mi. Aj ja som mala lásky, ktoré keď sa skončili myslela som, že umriem. Ale som tu a silnejšia a sebavedomejšia ako predtým. Mám úžasného partnera. Takže hlavu hore dievča, za lásku sa nevešia ani nerežú žili. Treba to prekonať revon do vankúša, opiť sa s kamoškou, proste to dať zo seba von....a potom budovať nové "JA". Zvládneš to, tak ako každá. Buď silná, žiadny chlap nestojí za bolesť, ak ti ju sám spôsobuje.

Žužova

a čo si myslíš že ked sa sním vyspíš tak čo ? Ty sa ešte vyše namotáš a On ? on ta už potom duplom pošle do P.. a potom ti ešte len bude smutno ;) ...
Ale každý si je sztrojcom svojho štastia..si hlupučká nerob blbosti aby si to neskor nelutovala . A nedramatizuj tolko,neber život až tak vážne.. :))

Diandra

winki: Ja viem , že ludia to majú ťažšie ako ja ale ten pocit že som bola knemu tak strašne blízko a teraz sa všetko otočilo ma zabíja zvnútra....

winki

V živote sa človek musí naučiť zvládať aj prehry aj bolesť. A ver, že to kvôli čomu ty chceš teraz umrieť je nič oproti osudom druhých ľudí.