Priatelka ma vraj podviedla po 2 rokoch som na dne

Príspevok v téme: Priatelka ma vraj podviedla po 2 rokoch som na dne
sportovec27

Zdraivm všetkych mam 21 rokov priatelka mala mat o 5 mesiacov 18. O 4 dni sme mali mat krasne 2 roky spolu.
Ona mi oznamila zo dna na den že ma nemiluje že miluje ineho že lutuje že ma spoznala :( Dal som jej všetko čo som mohol chodil som na vysoku školu ale kvoli nej som prestupil z BA bližšie k nej lebo sme sa potrebovali. Potom som chodil na inu vyšku opät som ju nedokončil pretože som chodil za nou kedy si zmyslela :(Dal som jej všetko co som mal žil som len pre nu:( sral som aj na kamaratov len aby som bol pri nej :( Trapim sa preto velmi a ona je aj tak odmerana viem však že ma miluje aj ked sa hra na doležitu ma srdce a aj dušu :( Planovali sme spolu všetko :( ešte pred 2 dnami mi povedala že je štastna že ma ma :(( Ja neviem fakt co robit ludia pomožte mi poradte :( Ja počuvam svoje srdce a to mi radi bojuj ale čim viac sa snažim tim viac sa mi zda že sa mi oddialuje :(

winki

Z tohto mi je zle, keď oklamaný a podvedený sa tej osobe doslova plazí pri nohách a prosí o zľutovanie.
Maj svoju hrdosť!

surovec

daj si facku a otvor si oci, nemiluje ta bodka, tak prestan revat ako male decko.
kolko to mas, 21 a tak z toho vyrasties a stanes sa odolnejsim

sportovec27

Ja viem že som priliš naviazany ale preco mi to robi tak preco takym spôsobom tvrdi že ma nemiluje ale nechce sa so mnou ani porozrpavat medzi 4 očami može zo dna na den ma prestat milovat ? :( Stale čakam že len vystraja ale to jak sa ku mne sprava by už nejedneho odradilo :( Každy mi vravi že ovela lepšie dievča na mna čaka že nemam sa kvoli nej ponižovat ale kto jak ked mi ukradla srdce :(

mojpohlad

Bud trochu chlap a vzchop sa !

Prilisne citove prejavy a naklonnost skodi. Musis vediet existovat aj sam a dokazat zensku ignorovat, vtedy ak je potrebne. Takze sa od nej odputaj, si prilis naviazany.