Ma tu niekto skusenosti s Omega3 HP + organicky jod?

Príspevok v téme: Ma tu niekto skusenosti s Omega3 HP + organicky jod?
omega3

Bola som na ultrazvuku prsnikov a boli mi zistene cysty v oboch prsnikoch. Jedna znama mojej kolegyne ktora sa zaobera alternativnou medicinou mi odporucala toto uzivat ze to vraj pomaha na cysticke utvary v tele. Lenze problem je ten ze to dost drahe, jedna flasticka v mnozstve 270ml stoji okolo 20 eur.
Ma s tym niekto tu skusenost ze mu to pomohlo? Nechcem kupovat nieco zaco dam kopu penazi a nepomoze to.

Ivka 1

Omega 3 a Omega 6 sú esenciálne mastné kyseliny. Esenciálne = náš organizmus si ich nedokáže sám vytvoriť a preto ich musíme získavať z potravy. Ich príjem náš je pre organizmus veľmi dôležitý, pretože posilňujú životne dôležité funkcie organizmu – sú zodpovedné za správny chod kardiovaskulárneho a hormonálneho systému, mozgu a taktiež regulujú niektoré zápalové procesy v organizme....

Ivka 1

Mám s tým dobré skúsenosti pri zníženej funkcií štítnej žľazy. Cysty, tumory , národy sú následkom zamorenia organizmu a nedostatku jódu v organizme . Organický jód je veľmi dobre vstrebateľný, pretože má organické zloženie a organizmus ho pokladá za niečo,čo mu je vlastné.
V našom jedálničku je veľa omega 6 mastných kyselín a málo omega 3. Pomer omega 6 ku omega 3 by mal byť v najhoršom prípade 3:1 Ale skutočnosť je 10:1 a aj viac !!! Toto spôsobuje krehké steny buniek, krehké cievy, infarkty, mozgové porážky ... Takže nič nepokazíte ak ho budete užívať , môže Vám to len pomôcť.