Zamilovaný do spolužiačky

Príspevok v téme: Zamilovaný do spolužiačky
Bond007

Zdravím, potreboval by som poradiť. Minulý rok keď som začal chodiť na VŠ tak som sa zoznámil s jednou skvelou babou. Od začiatku mi bola veľmi sympatická, väčšinou sme sa bavili len v škole, potom sme spolu strávili celý deň a od vtedy sme boli v kontakte skoro každý deň cez facebook. Zaujímala sa o mňa, písala mi ako sa mám, čo robím a tak. Občas (ext. štúdium) keď bola škola tak sme boli spolu, vždy mi s ňou bolo veľmi dobre a začal som k nej cítit viacej ako len kamarátstvo. Raz sme sa strašne pochytili kôli úplným blbostiam, istý čas sme boli menej v kontakte. Postupne sa to ale obnovovalo, zasa keď sa dalo tak sme sa stretli, zašli sme spolu na obed alebo kávu a moje city sa k nej stále prehlbovali. Nikdy som jej ale nepovedal čo k nej cítim, takže naše stretnutia prebiehali viac menej kamarátsky, max tak objatia a pusa pri lúčení. Už to takto ďalej nejde, stále na ňu musím myslieť, strašne som sa zamiloval a nedokážem s ňou byť len kamarát. Naposledy keď som s ňou bol tak som mal strašnú chuť ju pobozkať, chytiť ju za ruku, ale nejako mám strach lebo neviem či to nie je len jednostranné. Vždy keď ju však niekde zavolám tak rada ide, na fb mi väčšinou napíše ona prvá. Neviem čo mám robiť, či jej to povedať, alebo keď spolu budeme jej skúsiť dať bozk ak bude príležitosť. Ďakujem za každú radu, prípadne ak by o tom chcel niekto viacej pokecať tak nech napíše mail, ja sa ozvem, nechcem to tu celé do podrobna rozpisovať...

Bond007

Ďakujem za rady. Koncom týždňa s ňou pravdepodobne budem, tak ak bude vhodná príležitosť poviem jej čo k nej cítim. Snáď to dobre dopadne

lou

Urcite to skus.. podla mna, sa o teba zaujima .. a dost.. lebo ja nemam vo zvyku kontaktovat druhu stranu, hoci tam su sympatie, snazim sa zdrziavat takychto "misii".. netvrdim, zeby zena nemohla spravit prv krok, ale muz ma dobyjat zenske srdce (emancipacia zien je drist modernej doby) :) ... stacil by maly naznak, ze by si jej napr. na stretko doniesol nejaky kvet.. ziadnu kyticu ani velku ruzu nemam na mysli (aspon ja nie som taka extra "sladka" :D) .. dostat kvet pre zenu znamena viac ako si muzi myslia :) skus gerberu alebo zopar tulipanov.. drzim palce ! mozno ju dost prekvapis, a v tom pripade jej daj cas a netlac na pilu.. je to otrepane ale pravdive..

mnamka257

Ahoj, podľa mňa by si je určite mal o svojich citoch povedať, inak sa budeš kvôli tomu trápiť, kým to nespravíš. A budeš vedieť, na čom si. Podľa mňa jej nie si ľahostajný. Skús to tak, že začneš tým, že jej povieš, čo k nej naozaj cítiš, pravdepodobne nepovie na to niečo okamžite a vtedy ju pobozkaj na pery a uvidíš, ako zareaguje. Vyzerá, že je to rozumné dievča, takže to dopadne podľa mňa dobre. Držím palce! :)