Je možné si nepamätať sex?

Príspevok v téme: Je možné si nepamätať sex?
didinka5

Veľmi sa hanbím tu na to aj spýtať ale už sa veľmi bojím a doktorovi ísť nechcem. Pred dvomi týždňami som bola na diskotéke .. niečo som popila a bozkávala som sa s jedným chlapcom ... myslela som si že k ničomu nedošlo pretože si to veľmi nepamätám .. a na druhý deň som mala dostať mrchu a dnes je to už 2 týždne a mrcha stále nikde... veľmi sa bojím či sme spolu náhodou nespali a ja by som si to nepamätala .. ja som totiž ešte panna takže neviem aký je to pocit... mrcha mi zvykne chodiť pomerne pravidelne.. dlhšiu dobu mi meškala len raz ale aj to neboli až 2 týždne .. zo začiatku som to meškanie pripisovala stresu pretože nedávno som mala maturitu a bola som v dosť veľkom strese ale teraz som si neni už ničím istá ... ďakujem vopred za odpovede

petra7890

tak ak si bola panna asi by si zistila keby si už mala sex, nie? :) inak riešila som podobné problémy, tak mám pochopenie, ale bola to iba moja obsurdná paranoidná mysel, ak si pamatas z vecera vsetko ostatne, pochybujem, ze by si si nepamatala sex :D

akiay

ježiš wreck ty jej dávaš...
No milá didinka5 dva týždne ešte nemusia nič znamenať a samozrejme môžu... Ale test ťa môže ukľudniť. Chod do lekárne a kúp si ho, alebo popros kamošku. Koľko si toho vypila? Boli s tebou nejaké kamarátky? Tie by mohli vedieť, čo sa dialo, či si niekde bola dlhšie preč a podobne. Pamätáš si ako si sa dostala domov? A s tým chlapcom normálne komunikuješ?

didinka5

ten chlapec mi určite do pohára nič nedal pretože ho poznám a dokonca nai nebol pri mne keď som pila takže pochybujem .. a pamätám si že sme sa rozprávali a bozkávali síce neviem o čom sme hovorili ale viem že sme sa rozprávali .. takže neviem či sa potom ešte niečo mohlo stať alebo nie

wreck

ano je to mozne. nezodpovednym zenam sa obcas stane, ze sa rano zobudia niekde v posteli. nielen ze si nepamataju ci sa nechali osukat, ale ani to ako sa vobec do tej postele dostali. ;)

"jeden chlapec" ti pokojne mohol dat do pohara nieco na utlmenie vedomia a potom ta niekde osukat, ked si bola dostatocne omamena a povolna. ty si to vobec nemusis pamatat. vynarat sa ti budu len utrzkovite spomienky, z ktorych nebudes vediet urobit celu rekonstrukciu.