Nechuť do jedla

Príspevok v téme: Nechuť do jedla
triwathgirl

Zdravím, je to síce ešte len tretí deň ale mávam bolesť brucha, pocit že ochviľu zvraciam a hlavne veľká nechuť k jedlu... Pred asi 4 msiacmi som bola ako klbko.veľmi má to trápilo. neskôr Mala som taketo obdobie že z ničoho nič som dala váhu dole o 7 kil a ľudia má považovali že nič nejem. Predsa s touto váhou som bola šťastná a začala pozerať na váhu či sa neposunie ručka. Avšak keď ma ľudia podozrievali že nič nejem tak som im chcelA ukázať že to samo tak som začala viac jesť no ta váha bola stále rovnaká a nepresvedčila ich. No uvedomila si, že stále niečo jem a prislo mi to zvláštne že kde to do mňa vojde.tak som asi tento týždeň začala znova pozerať že čo jem a stávať na váhu.no tieto dni má prekvapili. Skúšala som všetko jest ale zjedla som tak 3 lyžice lebo asi by to hneď zo mňa vyšlo. To čo mám chuť nejem lebo mám pocit že priberiem a mi to spraví zle že sa prejem aj keď celý deň nič nezjem. Prosím vas neviete čo to môže byť? Môže to byť niečo spojené s psychikou? Mimochodom som ešte násťročná. Vďaka za radu ;-)