Hnedý jazyk a žltnutie zubov

Príspevok v téme: Hnedý jazyk a žltnutie zubov
Shaggy69

Ahojte vsetci, potrebujem radu od vas popripade skusenosti, trpim chronickymi zapalmi prostaty,pravdepodobne kvoli chlamydiam a beriem velmi casto antibiotika. Teraz som zacal brat CIPLOX a spozoroval som hnedy az cierny povlak na jazyku, ktory som predtym nikdy este nemal, väcsinou som ho mal biely ( asi kandida) tak som sa troskuzlakol co to moze byt. Googlil som a ze vraj to moze byt tazke ochorenie traviaceho ustrojenstva, pankreas atd. Trapi ma roky aj neprijemny zapach z ust, ktori sa mi ale podarilo zmiernit vynechanim cukrov a mäsa z jedalnicka a zmenou zubnej pasty na MERIDOL HALITOSIS, avsak ked som zacal brat CIPLOX tak sa mi to vratilo spolu aj s tym hnedym jazykom. Ale aj predtym som bral CIPLOX a nic take som nezaznamenal. Mal tu niekto z vas podobne skusenosti? takisto mi zacali strasne zltnut zuby, a teraz neviem ci to je z CIPLOX-u ci z tej pasty a ustnej vody :/ Onedlho CIPLOX doberiem a uvidime ci sa mi to upravi, bohuzial som strasne smutny ze musim brat tie antibiotika kedze mi urcite strasne skodia, hlavne ten CIPLOX patri k najhorsim antibiotikam co sa vedlajsich uciknkov tyka, ale nci ine mi neostava kedze inac strasne trpim, alke na druhej strane nechem prist o zuby :( dakujem za vase rady