Vyhrážky samovraždou

Príspevok v téme: Vyhrážky samovraždou
Rika_1

Dobrý deň,
rada by som spoznala váš názor, resp. rady ako by ste postupovali vy na mojom mieste.
Mám 31 rokov a som na materskej dovolenke s 13 mesačnou dcérkou. Od svojich rodičov bývam na 18 kilometrov ale snažím sa ich navštevovať čo najčastejšie.
Moja mama mi v poslednom období častejšie hovorieva, že vyskočí z okna, resp. sa otrávi. Spočiatku som jej vyhrážky nebrala vážne, ale teraz je to už na denno-dennom poriadku, tak začínam mať strach.
Môj brat sa zadĺžil a to až príliš a teraz to ani nemá snahu veľmi riešiť. Pomáhali mu rodičia, aj my, ale jednoducho je to už hororová suma a asi neexistuje úver, resp. pôžička, ktorú by nemal. Doteraz žil s rodičmi, ale teraz žije už v podnájme, ktorý mu samozrejme platia rodičia.
Mama je v pohode ak som u nich s malou, ale akonáhle neprídem tak začínajú vyhrážky. Okrem toho sa to opakuje akonáhle jej povie niečo čo sa týka brata a to sa jej nepáči. Ona sa ho dodnes zastáva a tvrdí mi, že chlapi dozrievajú pozdejšie a keďže je ešte mladý (29) tak sa to dá tolerovať.
Už neviem čo mám robiť, lebo ani ja nemôžem cestovať každý deň s malým dieťaťom a okrem toho doma nič nestihnem spraviť. Taktiež ma to už nebaví zachraňovať niekoho kto sa ešte viac ponára.
Aký je váš názor? Čo mám robiť?
Môj manžel pracuje v zahraničí, takže som väčšinu času sama s Nelkou.
Budem vám vďačná za každú odpoveď.

odpoved123

Má nejaký dôvod aby spáchala samovraždu? Ked to teda vášmu bratovi doetuje že sa tak zadĺžil,aky ma dovod? Skúste vyhladat odbornu pomoc skor než bude neskoro :)