Ked si chalan dost neveri

Príspevok v téme: Ked si chalan dost neveri
drak223

caute, prejavila o mna zaujem zena o ktorej viem ze je vyssia liga, proste je z dobrej rodiny ma vela znamych je mila atd atd., ja som skor priemerny chalan, s babami problem nemam, uz mam co to za sebou ale na nu si nejak neverim, boli sme spolu parkrat a ja uz ziarlim, rozmyslam ze jej momentalne nedokazem dat to co asi casom bude chciet, aj financna stranka aj spolocensky zivot, inak si pomerne verim ale na nu fakt nie, ako to zmenim...mam jej narovinu povedat ze sa tymto zatazujem ? myslim ze ma vysmeje, fakt sa mi velmi paci dakujem za rady, vek ona 22 ja 26

Blondula

ak sa dievcatu pacis,tak sa s nou stretavaj.laske neporucis a mozno prave to,ze ma znamosti ti dopomoze k tomu,aby ste sa mali obaja dobre :-)

Matyo

" Mozno tuzi po chlapovi co jej vobec nebude ponukat financnu istotu ci spolocenske vyzitie, ale nieco uuuplne ine."
vtip roka :D:D:D

drak223

dakujem za rady, ja viem ze sa chovam hlupo a neprirodzene ale neviem ako z toho von, ale kkaffik mas pravdu vzdat to by bola asi zbabelost

kafe

mily drak :) to co ona casom bude chciet (financne ci spolocensky) ty vobec NEVIES! Len si nieco domyslas. Tak s tym prestan a viac si vsimaj ci ona splna to, co od zeny chces. Casom sa k tomu dostanete a povie ti to z oci do oci. Vtedy uvidite, ci mate spolocne predstavy o zivote alebo nie. Ale do slaka, nevzdavaj nieco len preto, lebo si o kocke myslis ze urcite ma na viac a ty jej nestacis! Myslis, ze ona je retard a nevie posudit, ci si pre nu vhodny a dobry partner? Mozno tuzi po chlapovi co jej vobec nebude ponukat financnu istotu ci spolocenske vyzitie, ale nieco uuuplne ine. Napriklad tuzi po detoch a chce ich s obycajnym chlapom, ktory by bol skvelym otcom co sa venuje jej a detom. Proste neries hovadiny, nechaj to plynut, ak sa nezhodnete tak sa nezhodnete, ale ak to vide... :) tak budete stastny spolu.

oui..

Ked o Teba javi zaujem, tak neries a chod do toho, ved nikde nie je napisane, ze prave ona nebude ta "problemova" a ze sa z toho vobec nieco vykluje. Iste ma aj ona svoj balik neistot, len ho vie lepsie maskovat, tak ho este nevidis, ale ked sa ludia spoznavaju, prave toto si odkryvaju a dokazu si pomoct, pokial najdu spolocny sposob zrozumitelnej komunikacie a su ochotni robit ustupky a akceptovat toho druheho aj s chybami. Ak je normalna, tak nema ruzove okuliare a je jej jasne, ze nie si "ideal". Ideal v prvom rade neexistuje. Ak je to fuchtla, tak Ta to potom ani nemusi mrziet, pretoze taka sa vyfarbi aj sama. ;)

Ja som mala vela pochybnosti, nakoniec som sa odhodlala, urobila krok do neznamej vody a sice ma ten prud unasa poriadne rychlo, obcas sa aj zacnem topit, ale cim dalej, tym viac sa mi zlepsuje fyzicka a ucim sa v nej plavat ;) Samozrejme, pisem o vztahu s velmi komplikovanym narocnym clovekom. Fakt, ziadne strachy, kazdy mame svoj kopec neistot a nedokonalosti a prave ten druhy clovek nam ich moze pomoct vyvazit a uistit nas, pokial su si ludia sudeni, tak toto je zaklad, ktori zvladnu. :)

Baklazan

Vies zeny su dost komplikovne a tazko sa dobbre zeny ziskavaju nehovor nic sleduj zenu ci sa nevykluje daka truba alebo ostane stale dobra zeny chcu cas a otukavaju si chlapou nerob nic len recni lebo komunikacia,recnenie robi svoje pokec alebo niekedy pomoc aj ked niektore chcu len po svojom