Prestal som fajcit - nasledky

Príspevok v téme: Prestal som fajcit - nasledky
Margus

Fajcim dokopy 5 rokov aj to s kadejakými prestavkami.
Nebol som pravidelny fajciar fajcil som vacsinou iba v praci aj to nejake 3-4cigarety. Do prace chodievam kazdy treti den...ako som prestal fajcit citil som tlak v hrudniku aj to len ked som si to vsimol neeje to bolestive...obcas vyykaslem hlien nie casto skoro vôbec...ak sa zohnem tak to zaboli no nie velmi...mam ztoho zmiesane pocity......pri roznych polohách pri spani to citim zvecsa ked lezim naboku, aj to nie stale..ked si lahnem na chrbat tak je to ok..neviem ci to je aj tym ze mam krivu chrbticu, a zle drzanie tela....planujem ist k doktorovi stym...ale az otyzden kedze teraz sa mi to neda.....len som chcel pocut nazor ci sa uz stym niekto stretol a čo by to asi mohlo byt

Margus

Bol som u svojho obvodneho lekara no bohuzial ho zastupovala nejaka kolegyna asi...ta ma popocuvala a povedala ze na lavej strane pocut trochu chraplavy zvuk, tak mi predpisala antibiotika stym ze povedala aby som si daval pozor na studene a horuce aby som nechytil zapal pluc....antibiotika som uz cele dobral a raz to boli inokedy nie....a nefajcim stale aj ked som nervozny...v pondelok tam pojdem znova tak uvidim ci mi nato doktor povie

ivana456

margus, len pekne chod k PL. Mozes mat problem s plucami, chrbticou. Ze si prave prestal fajcit, nemusi hrat rolu.

Agnes989

To nebude s tym suvisiet, ja som fajcila 6 rokov a krabicku denne, ked som prestala, mala som abstaky ale nikdy nie taketo problemy ako ty. Chod radsej k lekarovi.

Margus

mna len zarazila ta bolest hrudnika ked si nanhno pritlacim silne...a odvtedy som vo velkom strese ci to je ok alebo nie...dokonca mam uz take nervy ze najradšej by som si zase zapalil...

Margus

no ten tlak v hrudniku som asi vtedy ked som vela fajcil ale pocase to preslo...vlastne aj to je dovod preco som prestal....len teraz nevem ci som sa tak nato zameral ze to citim aj ked to vlastne ,,necitim,,...a tie hlieny to len parkrat som si odkaslal co nefajcim asi tri dni

karolinka122

no , ale zasa, ked si len raz za tri dni vyfajcil 3-4 cigarety, to je ozaj nic, nemal by si mat taketo citelne nasledky ako tlak v hrudniku a hlieny. Skoc k lekarovi, nic zato nedas.

Helus

Aj ja som mala presne to iste vykasliavala som asi 7 mesiacov,ale nefajcim uz 12 rokov a som spokojna.Mam manzela fajciara,a strasne mi to vadi.

karolinka122

telo sa zacalo precistovat a zbavovat toxinov v podobe hlienov, potrva to este par tyzdnov, bud rad, drzim palce, snad sa to podari raz aj mne uz natrvalo..