Ako dofarbovať vlasy, keď sú odrasty? Vždy po celej dlžke,alebo len tie odrasty?

Príspevok v téme: Ako dofarbovať vlasy, keď sú odrasty? Vždy po celej dlžke,alebo len tie odrasty?
Rita786

Ako to robíte? Mám prvé šedinky, takže už potrebujem farbu..doteraz som dávala Lorealky bezamoniakové..bola som s tou farbou spokojná, ale už mi nestačí, lebo mám šedinky :(( Akú farbu by ste mi odporučili? Ako si ich dofarbujete, keď odrastajú ?Páčia sa mi stredne až tmavohnedé odtiene s odleskami(zlato medené napr.
Bojím sa že častým dofarbovaním sa mi budú stále stmavovať až budú čierne a to by som nechcela :( Vďaka za rady..

Daduska13213

ahoj, ja síce šediny nemám zatiaľ, ale farbila som si valsy na červeno (každý mesiac) a dosť sa mi ničili keď som si ich farbila celé, preto som si začala dávať farbu na dosrastené vlasy 20 min a na zvyšok vlasov 5 - 10 min, ako keby len na obnovu farby aby chytili rovnaký lesk ako tie odrastené =)

zuzi74

Rozhodne si dofarbuj len odrasty a raz za cas cele vlasy po dlzke. Snaz sa vybrat si jednu farbu, aby pri farbeni odrastov nebol rozdiel s farbou dlzky vlasov. Pekne hnede farby, take teple odtiene ma joico a su to kvalitne farby. Mne sa paci aj wella.