Verite na nadpozemske bytosti a veci s tym suvisiace?

Príspevok v téme: Verite na nadpozemske bytosti a veci s tym suvisiace?
annddy1

ked som mala asi 10rokov raz nad ranom som sa zobudila a uvidela som postavu celu v bielom a ziadna tvar iba ciernota ziadne oci..otocila som sa a bala sa kym nevijde slnko ..raz som to spomenula pred bratom a on aj ty si to videla?a ostatny aj ty?aj ty?mama vtedy sestre povedala ze to bola ona a s uterakom na hlavne a bola sa na nu pozret.nad ranom?kazdy z nas 5 surodencom to videl.a tatkom nam zomrel az o par rokov neskor.my vsetci sme zvlastne prepojeny ,kazdy z nas v niecom inom ..napr.sestru chodia vo sne varovat mrtvy ked sa ma nieco stat a zopar krat to aj vyslo..napr.raz bolo to tyzden pred tym ako sa nas brat pri sliepkach smykol kedze bolo mokro a natiahol si vsetko okolo krku nemohol nim pohnut ani ruky dvihnut mame mu vtedy volala sanitku,no a tyzden pred tym sa sestre zjavil mrtvy bratranec a ukazoval jej nieco na krku nejake slachy,svaly od krku az k rukam..som na nu ostala divat ked mi to vravela..mame sa este dlho tatko zjavoval ked umrel ze modli sa za mna modli sa ,bo bol totiz neveriaci,a ta ista sestra den ci kolko po smrti naseho tatka upratovala s bratrancom miestnost v pivnici a hned od dveri vedie dlhsia chodbicka k vratam von, von na dvor.tie vrata sa otvorili a poculi tazke kroky veduce k nim.pozerali na seba jak blazni,kroky zastali otocili sa a odkracali von dvere sa zatvorili,bezali za mamou vyplasene.a v ten vecer sa nam vzdy zasunute noviny za telkou vysunuli ked vsetci sedeli v obyvacke.moj instinkt ma neraz varoval pred nebezpecenstvom clovek by neveril,ja odvtedy verim na ten ako sa vravi 6 zmysel,tusak...neraz sa mi to vyplatilo a vzniknutu situaciu som hned riesila..nevymyslam si..sme zvlastne prepojeny s takymi vecami?mam pocit ze ano..mate niekto podobne skusenosti?ten kto neveri tolerujem lebo ked neskor zazije tak uveri..