Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

kilecko

Dievcata z bananmi koncim zapekaju ma,vratim sa ja pekne k mrkve,jablkam alebo k jogurtu a musli.
Ranajky jogurt s musli
Obed masko a opekane zemiaky
Vecera borsc a 5 dkg syra tvrdeho a 1 pomaranc no ten mohol byt rano
Cvicim brusaky doma kazdy den ,ale mne sa zda ze priberam naspat ,ale co budem jest zeleninu do konca zivota ,co som zajac hi hi.Pijem 2 litre cistej vody denne tak kde robim chybu ,alebo to chce len cas dufam ze sa mi vaha nevrati ved 2 tyzdne som sa riadne snazila aj vysledky boli a teraz asi nastal zlom tak len vydrzat musim
doschudnutia

Helus

Ahojte baby.
Ninka super gratulujem ku zhodenym kileckam.
carey ty fakt mas super jedalnicek.
Kilecko ty musis len vydrzat,pojde ti to dole.
Ja som dnes mala na ranajky 2 banany,potom jablko obed polievka zeleninova,a ked som prisla domov tak ryzoto s kapustovym salatom.Strava pomaly stale rovnako,len cvicit mi treba viacej,uz aby bolo teplo,nabehnem na rychlu chodzu s palicami.

slnecnica

ahojte,
gratulujem ninka8 :-)
Ja dnes raňajky čoko jogurt s korn flakes, obed zemiakový pagáč a acidko, večera tvarohová activia.

carey

Kilečko u teba je to skôr o tom že musíš vydržať a tým myslím dlhodobo aspoň 3 mesiace to je základ a potom ďalej pokračovať, je to beh na dlhú trať, ako ja si tiež niekedy tak hovorím, že šak cvičím už vyše pol roka ale stále mám veľa nedostatkov ale musím vydržať, to jedlo ma tiež niekedy prepadne a no čo dám si, šak zasa to treba brať tak že človek má mať radosť zo života a nie sa trápiť, keď z toho človek nemá radosť je to o ničom celé. Ja teraz nejako stagnujem, ale cvičím zdravo sa stravujem takže výsledky sa dostaviť musia aj keby čo bolo :D drž sa nevzdávaj to :) sme v tom spolu

kilecko

Carey a zajtra pridam prilohy.
Ale aj tak som asi nedockava uz aj cvicim brusaky tak sa smejem doma ze by svalova hmota .Ved nejem sladkosti ,az na ten kolac aj vody pijem dost 2 litre kazdy den kedysi som vypila 2 dcl ,hybem sa kazdy den minimalne 1,5 hodina chodze ,tak mi treba len vydrzat.

carey

Ahojte, ja som dnes bola na kardiu 40min dobre mi to padlo, som sa takto dlho nedostala, nie je čas, v robote som dnes zaspávala, strašný deň pre mňa a ráno mi ešte došlo zle, ale tak snáď už zajtra bude lepšie. A dnes ešte na mňa prišlo niečo také že stále jem to isté a začalo mi to liezť na nervy tak som šla do obchodu Norbi Update neviem či poznáte, oni majú také výrobky s malým množstvo cukru a viac bielkovín, tak som si kúpila natural hummus velice dobrý a také musli s ovocím bez cukru, tak vyskúšam zajtra to, musím niečo robiť, lebo tá strava je dôležitá, ale nemôžem už pomaly vidieť cottage ani mocarellu, treba zmenu.

Ninka8 super výkon, gratulujem.

Odpovedám ďakujem, no tie ovsené vločky papám s proteínom niekedy raz niekedy 2x denne a niekedy vôbec, tréner mi povedal, že vločky sú fain keď cvičím aj silovo.
Kilečko neješ málo? Inak ja tiež nejem tie prílohy, iba 1-2x ryžu basmati aj mi to stačí, ale viac toho mäska a možno aj trochu tých príloh by som v tvojom prípade dala na ten obed, vieš aby to telo nezačalo strácať svaly

kilecko

Ranajky,bio jogurt
obed,syr a zelerove hranolky
olovrant,1 kolacik
vecera,cotage
Vaha mi stupla jem zle ved som uz aj cvicit zacala,ved nebudem na zelenine a ovoci do smrti ved nejem ani zemiaky,knedlu,ryzu ani ziadne pecivo.

Ninka8,tak super ,ze je tych kileciek zhodenych je este viac ,mne sa zdalo ,ze naposledy si mala 76kg.

Pocasie je take na chorobu nastal odmek to zas bude vody a clapkanice ,len gumaky pomozu.

Doschudnutia

ninka8

Nieco bude vo vzduchu. Mna dnes strasne boli hlava....len dufam,ze nelezie na mna choroba,to by som bola nerada. A v sobotu ples! Zase odolavat :)hmmmm