Predtucha - prichádza III. svetová vojna

MultiLevel

Fuuu, nestraste :) Este minuly rok mi jeden clovek, ktory sa vyzna do roznych veci ako mimozemske civilizacie, reinkarnacie a podobne povedal, ze to tu uz dlho nebude trvat...myslel tym zivot na tejto planete tak ako ho pozname....A poznam osobne velmi vela ludi, ktori tuzia aby prestal existovat taky svet, aky momentalne je....
Je tu strasne vela zla. Nie zeby pred tym zlo neexistovalo, coby nie...ale to co sa deje momentalne je uz prilis.

Matyo

Martinit netrep sprostosti, čo ti vieš aká bola morálka pred 100, 200, 300 rokmi, aj vtedy boli ľudia k sebe zlí a zákerní, kradli, zabíjali sa a znásilňovali ženy ešte viac ako dnes lebo vtedy neexistoval žiadny právny systém ani polícia, bola to divočina. To čo je dnes nie je ideálne, ale milión krát lepšie ako sa narodiť niekedy v roku 1500 ; )

Martinit

Ohľadne 3 svetovej vojny, ktorá podľa mňa bude aj posledná.
V jednej knihe sa píše že pred tou udalosťou ľudia a ich pochopenie určitým veciam/inteligencia náramne vzrastie.
Nikto kto prežil posledných niekoľko desaťročí nemôže popriet trvalý a strašný morálny prepad modernej spoločnosti.
Každá generácia trvalo posuva hranice prijateľného chovania.
V dôsledku toho ma každá ďalšia generácia nižšiu morálnu úroveň ako tá predchádzajúca.

hehe1

daj si do googla: 3. svetova v prorocvach, su tam 3 clanky na blogu od jedneho autora, ktory zozbieral rozne proroctva na tuto temu... odporucam ...

hehe1

daj si do googla: 3. svetova v prorocvach, su tam 3 clanky na blogu od jedneho autora, ktory zozbieral rozne proroctva na tuto temu... odporucam ...

Maoam

v mojom pripade to bol velmi intenzivny sen, kde som bola vlastne iba ako pozorovatel, premyslam nad tym uz par dni, ale ak by sa to stalo, nedivila by som sa, ludstvo si za to moze samo

proti prirode sa ist neda

jedendvatri

no mna sa v poslednom case tiez zmocnuje podobny pocit, ze v dohladnej dobe dojde k nejakej velkej negativnej udalosti pri ktorej vela ludi pride o majetok, zdravie, aj zivot a vsetko to ako sme zili doteraz sa uplne zmeni, a to smerom k horsiemu... a mam pocit ze sa tomu neda zabranit a ze to uz pomaly klope na dvere... nikdy v zivote som takyto pocit este nemal, ale snazim sa na to nemysliet. co ma prist pride, treba byt stastny a vdacny za vsetko pekne co je este teraz

Maoam

zaujimave, v poslednom tyzdni som to pocula uz viackrat od roznych ludi vratane mojho vlastneho sna, ale - pragmaticky treba ostat v realite, je nas na svete prilis vela a tak by som sa osobne nejakej epidemii(-am) az pandemiam necudovala, pripadne inej bioeliminacii