Aky mate nazor na muza...

Príspevok v téme: Aky mate nazor na muza...
qqbroken

..ktory vam tvrdi ze vas miluje, chce byt s vami, ma vas ras, je k vam mily, ked sa da snazi sa byt s vami.

Ale - ktory vam neustale klame. V hocicom. Priklad - ze je na kave s niekym, s kym v skutocnosti vobec nebol. (co bolo potvrdene) Ze isiel niekam, kde tiez vobec nebol. (tiez sa potvrdilo) Na sms vam odpise ale zodvihnut telefon v tej chvili nemoze - preco? lebo je vraj s kamosom, hoci predtym mu dvihanie telefonov pri kamosoch problem nerobilo. Celkovo sa sprava podozrivo, viac dba o svoj vzhal ako predtym..no co je uplne najhorsie su tie klamstva.

Povedzte mi..naco taky muz potrebuje zenu, ktorej iba klame? to je naozaj laska? o klamstvach? povedzte mi co ho stale pri tej zene drzi ked musi stale stale klamat, vymyslat si?

Ak ma aj ine zeny..ak tu svoju aj podvadza..preco je aj tak pri nej?? preco? v podstate nemaju ziadne zavazky, su mladi..on moze kedykolvek od nej odist ale vravi ze nechce, ze ju miluje. Ale co tie neustale klamstva..ako to niekto dokaze? klamat cloveku ktoreho vraj miluje do oci? a v uplne hocicom? zavaznom aj v nezavaznom.

Prosim o nazory. Dakujem..

Delete

Láska nie je sebecká a nepodmieňuje a človek nie je na monogamiu nastavený. veľmi dlho by som ti toto musel vysvetľovať ale pravdepodobne ho nepoznáš a existuje nejaký dôvod, prečo ti on musí klamať. Má nejaké kamarátky??? Alebo je to ako v každom vzťahu, že je táto téma tabu??? Áno milé žienky, aj kamarátstvo medzi mužom a ženou existuje. Dôležité je to, čo čakáš ty od toho vzťahu! Tak zdvihni riť, otvor ústa a namiesto vypisovania po internete sa ho to spýtaj. Tvrdí, že ťa miluje...možno neklame... Ale budem sa opakovať, láska nie je nikdy sebecká a nemá potrebu vlastniť. Neklame ti len tak...ak teda naozaj klame...Možno si paranoidná. No ak vo vzťahu nie je dôvera, vzťah skončil.

5.5 elsa

treba si otvoriť oči a to poriadne reči sa melú chleba sa je :D tým ti chcem povedať že reči prázdne reči a v reále má milenky ak má chuť ty si istá taká žena mu vyhovuje doma čo je a hlavne že môže mať aj tie bočné milenky no chápeš ty nejako extra neprotestuješ a jemu to vyhovuje sloboda + chápavú ženu doma :D :D