Nadmerné potenie dlaní a chodidiel, veľmi nízka váha, exémy z potu

Príspevok v téme: Nadmerné potenie dlaní a chodidiel, veľmi nízka váha, exémy z potu
Dymo33

Ahojte.Ako len 17 ročný chalan zažívam na svoj vek veľmi veľa fyzických i psychických problémov ktoré pochovali moje sny hlboko do duše. Nie a nie sa z toho dostať.Nuž nikto mi nevedel nijako pomôcť a tak skúšam štastie tu.Moje trápenie je smerované najme na moju hmotnosť.Meriam 170cm a mám 43kg.V tele žiadnu silu,stačí že do mna štuchnete a ja letím ako papierová krabička.Som za to veľmi odsudzovaný.Moji rovesníci sa pýšia namakaným hrudníkom a ja ledva svoje paličkové ruky donútim zdvihnúť niečo tažšie než 5kg.Samozrejme že kde sa dalo poradili cvičenie, ale ja niesom na fyzickú zátaž a hned mi príde nevolno.Som ako chodiaca mrtvola.Viem že sa polka mojich problémov odvíja od psychiky. Ale čo už zo sebou narobím.Na psychiatrii som bol , dostal som antidepresíva a to je všetko. Zmeny nepocitujem, trápenie pretrváva.Nemôžem nespomenúť moje neskutočne potenie dlaní a chodidiel,dám si suché ponožky neprejde pár minút a už sú mokré a studené.Klávesnica a všetko čo držím je mokré ,klže mi všetko z rúk no proste ostras.Cítim sa ako nevydarený kus.Ku ktorému sa i každý tak chová. Bol by som rád ak by mi niekto dokázal poradiť pomôcť. Nech sa nemusím hanbiť niekde vyzuť , či niekomu podať ruku , alebo si dať dolu tričko..Budem rád ak ma pochopíte.Mám len 17 a riešiť tieto starosti.Chcem iba normálne žiť.Za každú radu dakujem.S pozdravom Matej :)

buzola

Ty nepatris na psychiatriu ale k endokrinologovi. Chod si po vymenny listok k lekarke pre dorast kam chodis a pytaj si nech ti da listok na odborne vysetrenie. Uz len to ze sa tak velmi potis a nepriberas je signalom, ze nemas v poriadku hormonalnu sustavu. Dobre by bolo, aby ti vysetrili hormony stitnej zlazy a nadobliciek. A nech ti urobi preventivnu prehliadku aj ona. Krv, moc. Mas narok tusim, ze deti a dorast ma raz do roka narok na preventivku. Tiez by sa hodilo vysetrenie u gastroenterologa.