Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomene srdce

Príspevok v téme: Zlomene srdce
wounded

Rozisla som sa s priatelom s ktorym som stravila najkrajsie chvile v zivote. Samozrejme aj smutne chvile. :(
Viem ze uz spolu nikdy nebudeme, pise si uz s inym dievcatom, mozno ju miluje. Proste sa uz k sebe nevratime
:(
Mam zabudnut na nase krasne spomienky, ako sme sa spoznali a tak alebo si ich mam navzdy uchovavat v srdci? Pretoze ak nezabudnem, budem as tym stale trapit, bude to boliet, ale zabudnut je tiez hrozne :/
Chcem zit sama navzdy

ladyblack

Prezivam prave to iste. A tiez neviem ako to zvladnut. Urcite ale nechcem mysliet na vsetky chvile s nim. Skor sa snazim mysliet na to co mi vsetko spravil,vsetky tie klamstva. Peknymi spomienkami a topenim sa v minulosti by som sa z toho vyhrabavala o to tazsie.

Kýčera

Neboj sa,nádeš si aj Ty svojho Adama. Možno vám boli súdené len tie chvíle,kt. ste spolu prežili a vždy je lepšie ak zo vzťahu vycúvate,ako by 1/2/ z vás mal byť nešťastný.

0vecka

nj prezil to asi kazdy. aj ked sa teraz zda ze to neprejde tak to prejde, ale fakt je ze nikdy v zivote som nezazil tazsie chvile ako po rozchode s niekym koho som mal naozaj rad...

púpava12

Čas všetko vylieči :) Mňa priateľ týral, ale nezabudla som. Spomínam, v dobrom neprajem mu nič zlé a spomínam len na to pekné, aj keď toho nebolo veľa :) Prejde nejaký čas a budeš to vidieť inak. Príde niekto, koho budeŠ znovu milovať a zabudnúť sa nedá na niekoho, kto sa dostal do tvojho srdca :) Popraj mu nech je šťastný a choď ďalej. Veľa šťastia ! Čas to vylieči :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlomene srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk