HAK - Belara

zuma

ja som s touto HAK maximalne nespokojna, najskor som z nej nemala ziadne problemy,okrem spinenia v prvom mesiaci, sice som ju brala len pol roka, pri uzivani 3 balenia sa mi dostavila menstruacia o tyzden skor a tiez aj minuly mesiac som mala menstruaciu 9 dni a mavala som z nej velke depresie a mam suchu pokozku a ani plet sa mi nezlepsila, stoji 910 sk a za taku cenu a tolko neziaducich ucinkov mi urcite nestoji

jaja

teraz som si všimla, že to píše jaja. blahoželám tým, ktorým sadla- mne to pripadá ako zázrak (ale je to indiv.). len chccem upozorniť- pozor na kvasinky, zníženie libida, vypadávanie vlasov, búšenie srdca a depresie (toto spôsobila mne). len ak by vás to zaujímalo... mne sa než účinky prejavili naplno na 4 mesiac užívania toho svinstva, odvtedy neberiem žiadnu hak, ani nechcem...

itsik

Ahojte.Pouzivam Belaru uz skoro dva roky a ziadne negativne ucinky som nezaznamenala tak asi patrim k tym stastnejsim , ktorým hned prvá HAK sadla.
Chcem sa ale spytat ci nemate infosky o tom, aka je sanca , ze otehotniem, ked vymeskam s tabetkou a vezmem ju az po 12 hodinách? Ak by sa tak stalo je tam aj nejake riziko pre babetko ,kedze k otehotneniu by doslo pocas brania HAK? Dakjem za infosky:-)

bravia

no prvy mesiac hruza, mala som depresie zachvaty placu, menstruaciu skoro cely mesiac, boleli ma prsia...ale po mesiaci sa to vsetko upravilo na normal

petka3000

som s belarou spokojna, až na tu cenu :))pred troma mesiacmi som ju kupovala za 840sk a teraz už stoji 909sk..

edibedi

ahoj jaja, ja beriem belaru uz od marca a sadla mi nastastie. aj prsia sa mi o cislo zvacsili a ziadne z vedlajsich ucinkov nemam. ale je to individualne...ja mozem odporucit.