Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Počurala som sa v sne aj v posteli

chorecrevo

Ked som pracovala v hoteli, robila som upratovacku, tak sa obcas stalo, ze sa aj dospely clovek to... Niekedy staci fakt malo. Napriklad pocas dovolenky to mladez trosku pred sapnim prezenie s alkoholom a prihodi sa aj taketo :) Netreba robit z toho paniku, ked sa ti to stalo iba raz. Vsak sa ti to nedeje kazdy den, tak si uplne v poriadku a si zdrava a normalna. Od toho moj fotrik horsie dopadol, ked bol ozraty. Ostal na hlavnom namesti sochu, prichytili ho policajti a dostal pokutu 50 €. To fakt radsej mohol do tej postele:) Ale nie, on si najdrahsie "wc" vybral v celom meste:)

WHISPER

mne sa to minule stalo :-D :-D lebo som nešla na wc pred spanim, pritom som vypila vela vody čo ma smädilo.. a iba sa mi sníva že som na wc sla.... a zrazu ma vytrhne zo spánku a ja pošťatá :-D :-D
no čo už.. a to mam 30

neviem prečo som sa nezobudil skor, som bola velmi unavena asi..

Livia Lasicka

Určite to nieje až tak v norme ale to samé sa mi prihodilo cez víkend. Boli sme s mojim priatelom na návšteve. Alkohol som nepila bola som šofér. Pojedla som však dosť ovocia vypila dosť minerálky,a chodila často čúrať a bola aj pred spaním. Sama nechápem prečo som sa zobudila že mi treba, ale až potom čo ma chladila mokrá plachta a bielizeň. Priatel to tiež nepochopil.

LMarika

Presne ako pise Kycera, plny suhlas. Ak sa to stalo iba raz, nic si z toho nerob, asi je to len nehoda, mozno si vypila nejaku kavu pred spanim, mozno colu, ktora je tiez dost mocopudna... zeleny a cierny caj, ale aj mnohe ine caje, takmer vsetky, su mocopudne...alebo si zjedla nejaku pizzu a vypila si vela vody, pripadne si bola na disko a bola si trosicku opita a uz sa to takto prejavilo. Alebo si bola velmi unavena. Ak sa ti to stane viackrat, potom by uz bolo dobre vyhladat lekara, nech sa vysetria oblicky, mocovy mechur a kto vie, co vsetko este. O nocnom pomocovani sa sa pise aj to, ze moze patrit medzi priznaky potravinovych intolerancii, normalne je to napisane este aj v knihe Alergia od A po Z. Nahliadla som do tejto knizky a precitala som si z nej urcite casti. Ak by sa ti to niekedy zopakovalo, tak ako jedno z prvych vysetreni by som zvolila na tvojom mieste test na potravinove intoleracie. Maly domaci Food detective si kupis v lekarni za asi 80 € a urobis si ho sama, je v nom 46 potravin, ale je bez laktozy a fruktozy. Laktozovu intoleranciu zase moze potvrdit gastroenterolog (vela by sa tam platit nemalo, mozno to budes mat zadarmo) pomocou gastroskopie. A potom uz budes vediet, na com si. Priznaky potravinovej intolerancie: nafuknute brucho a plynatost po konzumacii urcitej potraviny, napriklad po vypiti mlieka, ze prdis take tiche a smradlave mozno tak kazdych 10 sekund jednu a asi po nejakych 12-tich hodinach to vymizne, aspon tak to bolo u mna, dalsi priznak moze byt ten, ze ta obcas po jedle prezenie, ze este si ani nedojedla posledny hlt, ci nevypila posledny glg mlieka a uz musis letiet na zachod a ide z teba riedke, bolesti hlavy spojene s vracanim a s pocitmi na vracanie, pricom po povracani sa silna niekolkohodinova bolest hlavy razom pominie, ale aj depresie a psychozy sem mozu patrit, pocity chronickej unavy, pocity nahlej unavy, ktore sa dostavia hned po jedle, pripadne po jedle aj na nejakych 15 minut tvrdo zaspis a pocas zaspavania citis, ako prdis a mas pocit, ako keby si zomierala na najaku otravu, vraj aj nevysvetlitelne bolesti klbov, kosti a svalov... je toho vela. Niekto ma vsetky priznaky, niekto iba niektore. U mna prevladala hlavne plynatost, pricom hovorim, prdela som nonstop a uz je vsetko prec. Ak mas vysoku kazivost zubov, alebo nejaky ten jeden, dva kazy sa ti na kazdej prehliadke najdu, pravdepodobne trpis intoleranciou na mliecne bielkoviny alebo laktozu -lekari to uz zistia, len sa na to treba opytat. Potravinova intolerancia totiz podla odhadu lekarov a vedcov pravdepodobne postihuje takmer polovicu ludskej populacie, mnohi vsak nevedia o tom, ze ju maju. Prave takito nestastnici potom casto kvoli tomu koncia na psychiatrii s roznymi vymyslenymi diagnozami, ktore pre nich vymysleli lekari, ktori namiesto toho, aby ich poslali na testy na itolerancie, ktore by vedeli pricinu hnaciek a vracania, mozno vsak aj takehoto pomocovania odhalit, radsej im budu balamutit hlavy recami typu:"Vazeny pacient, to mate z nervov, chodte si polezat na psychiatriu!" A aj ked je ten clovek stastny a spokojny a nic zle sa mu nestalo, co by jeho psychiku trapilo, predsa sa len necha obalamutit svojim praktickym, ktory navrhne cvokaren a do tej cvokarne napochoduje ako poslusny vojacik zmanipulovany svojim velkym vodcom, neschopny pouzivat vlastny rozum. Odtial vyjde ako "tazky pacient" nuteny celozivotne uzivat tazke psychiatricke lieky, ktore mu poskodzuju pamat a zabijaju mozgove bunky, urobia z neho spomaleninu spomalenu, zo sikovnych ruk sa mu razom stanu trasuce sa ruky, z ktorych mu vsetko pada a je nonstop unaveny a hlava sa mu toci, ze po vstati z postele odpadne, nie je uz schopny sa pohnut, co i len krok urobit a vykonat si svoje zakladne hygienicke navyky, za dva mesiace priberie najmenej 20 kg a svaly tvare ma take ochabnute, ze s vypulenymi ocami a s vyplazenym jazykom chodi a kto ho uvidi, zatuka si prstom na celo, ze aha, sibnuty clovek. Ale ten clovek vobec nie je sibnuty, to len tie lieky z neho robia sibnuto vyzerajuceho cloveka a v dosledku obezity potom pridu problemy s kostami a klbami a prakticky ho nasmeruje na ortopediu, kde na nom zaraba okrem velavazeneho kolegu psychiatra este aj velavazeny kolega ortoped, odtial kvoli cholesterolu a cukrovke, ktora sa z toho vsetkeho vyvinie aj na diabetologiu a gastroenterologiu, kde aj dalsi kolegovia na nom zarabaju a kazdy mu predpise kopu liekov, co na tom, ze pacient umiera, hlavne, ze poistovne platia, no nie? Vopred ta upozornujem, nenechaj si obalamutit hlavu, ze je problem obcasneho nocneho pomocovania sa psychickeho povodu. Podla mojho nazoru neexistuje taka grcacka, taka sracka a taka stacka, taka bolest hlavy a brucha, ktora by bola psychickeho povodu, vsetko ma svoj telesny povod, len jeho pricinu treba odhalit a vyriesit. Dobry a svedomity lekar sa tesi z toho, ak sa mu pacient uzdravi a nemusi uz k nemu chodit. Pocit, ze niekoho vyliecil, ho hreje pri srdci a tuzba vyliecit pacienta a pomoct mu uplne sa uzdravit, aby uz mohol zit plnohodnotny zivot bez liekov, je unho silnejsia ako tuzba po peniazoch a po vysokom zarobku. System v zdravotnictve, samozrejme na celom svete, je vsak nastaveny tak, ze ti dobri a svedomiti zarabaju omnoho menej ako ti zli, ktori doslova "vyrabaju psychiatrickych, ortopedickych a inych pacientov". Ti totiz predpisuju kopu zbytocnych liekov, nahanaju robotu svojim kolegom a este aj od poistovni cecaju, kolko sa len da. Cize ti zli liecia, ale nevyliecia. Ti dobri liecia, vyliecia, cim stratia pacienta, lebo ten ked je zdravy, uz sa k nim nevrati, ale aj napriek tomu, ze sa im financne menej oplati konat dobro ako konat zlo, konaju len a len v sulade so svojim svedomim. Snad by si natrafila len na tych dobrych, ak uz sa raz po doktoroch vyberies. A psychiatrom sa radsej velkym oblukom vyhni, lebo inak velmi zle dopadnes.

Kýčera

Dve hodiny pred spaním už nepi nič,vonkoncom nie kávu,najviac tekutín/močopudné čaje príjmaj od 15-19 hod. a vycikaj sa.Ak zacítiš nutkanie v spánku,vstaň a choď na WC,nepotláčaj to.

[zruseny37]

Nič si z toho nerob. Aj mne sa to stalo raz dávno, keď som mala možno 13, čiže som už bola dosť stará na to, aby som sa nepototo. Snívalo sa mi to isté, a potom aj to, že si sadám na záchod. Netreba lekára.

Ria_94

Nicolett, to sa môže stať kľudne aj 35-40 ročnému človeku... nič si z toho nerob.... keď ti to je nepríjemné, nikomu o tom nehovor... a pokiaľ nemáš aj iné problémy (začínajúci únik moču), lekár ti s tvojimi snami nepomôže...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Počurala som sa v sne aj v posteli - Fórum - ZDRAVIE.sk