Bolesti pri pohlavnom styku

Príspevok v téme: Bolesti pri pohlavnom styku
Petrap011

Ahojte, neviete mi poradiť... Pri pohlavnom styku s priateľom mám vždy bolesti na začiatku pri vniknutí. Asi pred rokom som mala viac krát zápal močových ciest kvôli tomu že sme sa milovali skôr než som stihla dostatočne zvlhnúť, no brala som aj antibiotiká aj brusnicové tabletky, ženský čaj, skrátka všetko možné A začali sme používať lubrigacky krém, aby sa to viac krát neopakovalo. Priateľ mal totiž strašné výčitky, že mi ubližuje. Od vtedy som už žiadne zapály nemala, len vždy pri vniknutí musel byť jemnejší A musel ísť na to pomalšie, lebo ma to zakaždým mierne bolelo. Trvá to už rok, doktora mám flegmatika A aj keď mu to poviem urobí mi len prehliadku, odporučí canesten A tým to hasne. Niekedy sa mi ale stane že ma začnú mierne bolieť vaječníky. Napríklad aj keď si nečakane kychnem, doslova ma V nich pichne. A som tiež citlivá na niektoré polohy pri ktorých mi moc tlačí na vnútorné steny pošvy. Tiež pociťujem bolesť. Už rok beriem daylight (antikoncepcia) A pred tým som rok brala inú no mávala som Z nej ukrutne bolesti hlavy A dvakrát sa mi stalo, že som kvôli bolesti prestala na chvíľu vidieť. V dnešných dňoch, keďže je tak horúco, mám menšiu chuť do jedla, čo mi moc nepomáha,lebo som chudokrvna A pri rýchlom postavení sa sa mi krúti hlava A pred tromi týždňami som odpadla vo výťahu. Aj pri jednoduchom presune po vonku mi srdce bije ako splasene. Píšem to sem lebo to má možno tiež súvis. Ak mi budete vedieť dať nejakú radu alebo aspoň nejakú teóriu, budem veľmi vďačná. Za gram. chyby sa ospravedlňujem