Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
gabi245

dobrý deň chcem sa spýtať mám 18 rokov ešte nikdy som nebola u gynekologičky teraz mám priateľa a chcela by som si dať predpísať antikoncepciu ako prebieha ta prva prehliadka? a možno taka blba otazka ale ako zistim ktorej gynekologičke patrim či to si dnes môžete vybrat komu chcete ist alebo ma pošle obvodná doktorka komu patrim? a koľko približne stojí antikoncepcia? dakujem

betuskamuska

aj ja ho mam uz doma :-) uz len tyzden a mozem ho zacat pouzivat, celkom sa na to aj tesim. Uz som ho aj zapla aj som nieco postlacala tak hned v ten den ako mi prisiel tak som volala na servisnu linku cyclotestu lebo som nevedela co som porobila :D tak mi poradili a uz viem ako s nim :)

Linda703

samozrejme, ze na cyclotest je dvojrocna zaruka.. a nizsie si sa pytala na navod na pouzitie, ten je k cyclotestu tiez a popripade ak by si nieco nevedela alebo nieco by sa ti podarilo postlacat tak mozes zavolat k nim aj na servisnu linku a oni Ti poradia. Mne sa tiez uz parkrat stalo, ze som nieco zle postlacala a zacalo mi to merat od ineho dna, ale tak to uz bola moja nesikovnost :)

Alicka58

Ja ho mam z tejto stranky www.antikoncepcia-cyclotest.sk naozaj nemam tusenia, ci sa da este niekde inde zohnat po tom som ani nejako moc nepatrala.. Ano je aj s navodom na pouztie takze sa nemas coho bat :-) A ovladanie je aj tak velmi jednoduche..

stanka292

a kde si mozem cyclotest objednat? a je aj s navodom na pouzitie? ak by som si s tym nahodou nevedela dat rady :)

Majka J.

Zdravim žienky!mám na predaj NuvaRing, 2 ks(2 mesiace).spravne skladované a za veľmi výhodnu cenu.píšte na maja.s1@azet.sk

steffanie99

mozem Ti povedat ze pokial to zena naozaj dodrziava a pravidelne si meria bazalnu teplotu, tak je naozaj minimalna pravdepodobnost aby otehotnela. Ja som tuto antikoncepciu pouzivala nieco vyse roka a vsetko slapalo ako hodinky. Presne som vedela v akom stadiu cykla som a podla toho sme sa partnerom riadili, ale ked som to zacala zanedbavat a hovorila som si, ze ved uz sa poznam a cyclotest nepotrebujem tak sa nam postastilo.. Nehovorim ze je to zle :-) ale keby som sa bola dalej riadila cyclotestom tak sa to urcite nestane :-)

Alicka58

pri problemoch so srdcom jednoznacne hak nebrat, hak je doslova a do pismena bordel, co narobi v tele len sarapatu. Ja som hak mala raz a este dlho dlho potom som mala problemy, potom som si objednala cyclotest a odvtedy mam pokoj. Ziadne problemy, ziadne vykyvy emocii, proste nic co mi hak sposobovala