Ženy, matky pomôžete môjmu manželovi ukázať ako sa cíti tehotná žena?

Príspevok v téme: Ženy, matky pomôžete môjmu manželovi ukázať ako sa cíti tehotná žena?
karolina7

Ahojte všetci, 05. Aprílama manžel opustil keď som bola tehotná. Mám na Vás veľkú prosbu! Môj manžel mi stále hovorí a od začiatku aj hovoril aby som bola kľudná a riešila situáciu s kľudom. Tak Vás moc prosím Vy ženy, matky čo ste to zažili, ale aj nezažili, len si to skúste predstaviť moju situáciu a napíšte mi čo a ako by ste sa zachovali v prvom momente, prípadne v prvých mesiacoch /nech to tomu svojmu baranovi môžem ukázať/ Teraz moja situácia: Poznáme sa 11 rokov, z toho 8 rokov manželia, máme dcéru Dominku 8 a chlapčeka 3. Krásne, šťastné manželstvo. Manžel mi pár dní pred rozchodom a vlastne celý čas písal ako moc ma miluje a ako moc miluje celú našu rodinu. Pohoda, kliiiidek. Vo Februári išiel do kúpeľov na 3 týždňe kde ich premiloval so svojou kolegynou z práce, potom sa ešte pár krát stretli. Až kým som na to neprišla ja. To bolo 28.03 / bola som v 8 mesiaci tehotná s 3 dietatom/ sedeli sme v kuchyni večer a som sa ho opýtala že či s ňou skončí a napravíme to. Bol ticho. Na druhý deň som sa opýtala to isté a vtedy mi povedal že ju miluje a chce byť s ňou. Tak som ho okamzite v ten den vyhodila preč. Ako by ste sa zachovali ak by Vám Váš manžel v ôsmom mesiaci povedal že miluje druhú a chce byť s ňou???? A v izbách spia ďalšie 2 deti! Tak ja som sa zachovala tak, že som začala hučať, plakať, kricať .... hysterčila som ako bláznivá z toho, čo bude teraz ďalej??? Podľa môjho manžela som mala byť kľudná! Veď aj také veci sa stávajú ! Prosím Vás moc napíšte mi ako by ste reagovali Vy!

ellvira

vsak ano, uz ma logicky tri deti, ona pise ze ju podviedol v marci ked cakala tretie, co ti na tom ako nesedi? ;-)
Inak najlepsie je mat max jedno dieta kedze chlapi su taki, radi si vrznu aj inde, aj ked vam slubuju vecnu lasku, ze ano? ;-)
Aj ked moj ma 14 rokov nepoviedol, a to sme od gympla spolu, tvrdim, ze nikdy neviem co ma caka a s jednym dietaom to zvladnem hocjako...

dalsi

Naviac, ako niekto povedal, podobnu temu si zalozila na portali Modrykonik, ale mas ju aj na portali Najmama, kde si to riesila to iste pred niekolkymi mesiacmi.... Na viacerych portaloch riesis opakovane to iste, ked sa to tam uz moc nehybe, aby si to preberala znovu od zaciatku...

dalsi

Nieco mi tu nesedi. Miesto toho, aby si riesila svojho manzela, riesis, ako by sa kto zachoval v takej situacii, ci si kricala malo, ci vela atd.... Naviac sa to stalo uz pred 5timi mesiacmi.

Proste riesis uplne somariny vzhladom k situacii.

Pises, ze mas 2 deti /8R a 3R/, pricom bola si v 8 mesiaci tehotenstva v marci, cize uz musis mat 3 deti. Naviac na pokoci vo svojom profile zase pises, ze mas 3 deti.

Ak je pravda co pises, tak tu par detailov nesedi. Avsak je celkom mozne, ze si len clovek, ktory chce vyprovokovat nejake diskusie, nadavky na chlapa, muzov a trebars zbieras material na nejaku poviedku.

Tak ako je to ? Nevies, kolko mas deti ?

kafe

tiež si myslím, že si reagovala primerane situácii a kľudne si mohla pridať aj pár faciek. Ako by som reagovala JA si fakt vôbec neviem predstaviť..
Napadá mi jediné priprovnanie, ktoré chlapovi asi ukáže ako si sa cítila a prečo si reagovala ako si reagovala: keby jeho niekto kopol do gulí, skrúcal by sa od bolesti na zemi, alebo by kľudne a pokojne komunikoval s útočníkom? Počítal by on s tým, že ho niekto môže kopnúť do gulí a bolesť by necítil alebo dokázal silou vôle bolesť potlačiť a správať sa "normáne"? Spýtaj sa ho to.

0vecka

nj to je dost z ehajzel ked uz nic ine je to aj jeho dieta... to ze si najde bokovku viem pochopit ale to ze s nou odide na tyzden prec a Doma necha tehotnu zenu je uz fakt silna Kava...

inak tie hrdinky co by ho hned dakam poslali asi v zivote nemali dve male deti a tretie na ceste... v takej situacii zena potrebuje nejaku pomoc a asi je jej aj jedno ze aku...

ellvira

hajzlik, odkopne rodinu kvoli par chvilkam rozkose, a teraz ta necha aj z tromi detmi, hajzlik bez chrbtovej kosti to je, toto ani posledny cigan nespravi fuj!!

Kýčera

Karolina 7, nebola som v takej situácii, tak neviem, čo by som robila, ale kľudná by som určite nebola. Pravdepodobne by som ho vyšmarila v momente, kedy by som sa dozvedela, že ma podviedol a podnikla príslušné kroky, ten chlap by sa ma už nesmel v živote DOTKNÚŤ! Takže Tvoja reakcia bola až príliš kľudná na to, čo Ti vyviedol. Hneď TERAZ by som začala RIEŠIŤ s právnikom VECI - alimenty,...aby chlapec nenadobudol dojem, že má dve ženy, dve domácnosti, môže si robiť čo chce a kedy chce, hocikedy sa vrátiť k pôvodnej rodine,... nemusí niesť následky za svoje sebecké a nezodpovedné konanie, a tu by som prejavila ten svoj KĽUD!!! A chuť na milovanie s kolegyňou jeho, či ju ich oboch určite prejde v momente, keď sa mu rapídne stenčí peňaženka. A odpoveď na Tvoju otázku znie, že jemu sa to ukázať NEDÁ, ak je chlap schopný toto urobiť žene, keď s ňou čaká vlastné dieťa, to podľa mňa nie je CHLAP ale obyčajná PADAVKA, ODPAD,...Jemu sa to vráti, neboj, dievča, doplatí na tú hrubosť... Je to Tvoj život, tak pouvažuj, aj keď Ti to komplikuje tehotenstvo, čo chceš TY, to je teraz najdôležitejšie. Držím Ti veľmi palce pri pôrode aj pri rozhodovaní, musíš byť silná za vás štyroch!!!

daniuska

Rovnaku temu mas zalozenu aj na modrom konikovi,chapem ta, ze si totalne rozbita, ale neponizuj sa, tvojmu manzelovi nepomoze, ked mu tu my budeme pisat, on sam musi prist nato, co spravil a citit, ze to bolo zle, vycitky nikomu nepomozu.

Sassska

preco sa pytas? nebodaj toho chuja odprosujes, aby sa vratil a on sa oduva, ze ne, lebo si na neho kricala a bola zla? :D

ja by som mu este k tomu taku pritabacila, ze by ho 3x otocilo a potom s rozbehom kopla do zadnice, nech sa upaluje milovat s kolegynou..kreten

dvojpes

sice nie som zena matka, ale pride mi normalne, ze si kludna nebola.
hlavne ale ide o to, ze to, ako budes reagovat, zalezi od tvojej povahy.
podla mna je lepsie, ze si kludna nebola, keby si bola, mohol by on nadobudnut dojem, ze sa nic take zle vlastne nestalo.