Blond vlasy

Príspevok v téme: Blond vlasy
Ali017

Ahojte, chcela by som od vás nejaké rady. Pred polrokom som sa rozhodla, že z hnedých vlasov chcem mať blond. Tak som šla ku kaderníčke a ta mi pomocou 3 melírov a dvomi farbeniami dá sa povedať že vyčarovala niečo ako blond. Priateľ povedal, že to je skôr taká karamelová farba. Teraz keď som bola posledný krat farbiť, že už budem chodiť len odrasty zafarbovať tak mi vrch chytil krásne ale spodky vlasov mi vôbec nechytili a ostali také svetlo hnedé. Neviete mi poradiť čím by som to všetko zakryla na krásnu blond farbu. Za všetky rady vám ďakujem

Ali017

ďakujem za radu ale od palette už nechcem žiadnu farbu pretože vďaka tomu mám neskutočne zničené vlasy..keď tak vyskušam loreal ešte raz nafarbiť a hlavne spodky a ked už ani to nepomôže tak neviem

Kiki123

Ahoj daj si blond melir od palete deluxe na celu hlavu a potom o dva dni si kup farbu blond svetlwjsiu od takych akych budes mat . kamoska to tak robila ale neviem ci to zaberie ja som prirodzena blondyna pisem narychlo nehnevajtr sa mam tu chyby

Ali017

ďakujem :) pretože neviem čo už na to lebo nikdy nezmenili ani odtieň :) tak vyskúšam ešte raz ale už len sama doma