Namotáva si ma?

Príspevok v téme: Namotáva si ma?
Krpec51

Ahojte. Chcem vám sem napísať môj príbeh (samozrejme v skrátenej verzii).A poprosiť o váš názor na toto celé čo sa momentálne okolo mňa deje..
Ešte cez leto ma kamarátky zoznámili s jedným chlapcom, ktorého jedna z nich chcela, lenže on ju nie..ONa si chcela kvôli nemu ublížiť, bola do neho velmi zamilovaná.. Ja som ju nechápala. Keď sme sa prvýkrát stretli, myslela som si, že sa s ním ani len rozprávať nebudem..
Opak bol bohužial pravdou. (Kiež by som sa s ním ani len nerozprávala).. Mesiac na to som mala narodeniny a pozvala som na párty aj jeho (viete ako pili sme, blbli a tak..) Bol stále so mnou a vtedy sa to začalo. Zapáčil sa mi výzorovo a povahou, bol velmi milý a zdvorilý..Na rozlúčku som mu dala pusu. Vtedy som sa rozišla kvôli nemu aj s mojím priatelom sktorým som bola rok, pretože som sa zamilovala.Prešlo ma to, keďže sme sa mesiac nestretávali a ja som na neho už zabudla.Pred mesiacom sa to začalo znova, stretávanie a namotávanie..každý týžden ako prišiel sme sa bozkávali, obímali a bola som s ním šťastná.Minulý týžden mi povedal, že nechce vzťah.. Lenže ja som do neho bezhlavo zamilovaná a nechce to ustáť.. Myslím na neho každú sekundu a myslím že to už ani zdravé nie je.Neviem či ma chce a pýtať sa ho to bohužial nespýtam, pretože skazím všetko čo medzi nami je.. Prosím vás, myslíte si , že ma miluje alebo len namotáva? Napíšte mi váš úprimný názor na toto celé..a ďakujem tým, ktorí to dočítali až na koniec. :)

Krpec51

Hej.. Mam 17 a on 16..
Bohuzial asi ke to tak ako pises adr1a.. Ale chcem na neho zabudnut a zabudnem.. Von s nim nepojdem.. Je mi hrozne.. Mam chut sa zabit za toto cele

adr1a

Krpec. Od lasky po nenavist je pomyselny krok. Od zaciatku sme ti tu pisali radili co treba. Si namotana tak,ze ak by teraz doliezol,pozrel na teba psim pohladom a povedal puhe prepac,ty by si mu odpustila. Obaja ste nezreli. No povedz. Potrebujes si zivot kazit takymto xmulom?! Odputaj sa. Vymaz ho zo zivota. Nechodievaj kam on. Venuj sa niecomu. Takychto trolov stretnes za zivot este celu kopu

O.O

to uz je chore co o nom pises, vsak podla jeho chovania je to este sproste nedospele decko, ak chces vztah, najdi si normalneho dospeleho chlapa, prosim ta....

Krpec51

Dnes som s nim bola vonku... Bol totalne opity a olizoval sa predomnou s mojou kamaratkou.. Nechcem ho uz vidieť a laska sa zmenila v nenavist.. Nevadi beriem to ako skusenost a ponaucenie

Mesačný princ

Neuznávam štatút ,,kamarát s výhodami,, a podľa mňa to nejde dohromady, no každý človek je iný.

Je to tvoj život a nie náš, tak si ho zariaď ako to vyhovuje tebe, aby si neskôr neľutovala.

Adriamapravdu

Slečna, ak by ťa chcel, boli by ste teraz pár. Ste? Nie.

Máš 2 možnosti. Prvá: Daj si túto diskusiu do záložiek a príď sem o rok, už bude po sexe a ty budeš stále riešiť túto pseudodilemu, ponižovať sa a trápiť zbytočne.

Druhá: Kašli na debila. Jedna nula pre teba.

lolinka

ten chlap nie je komlikovany, praveze je jednoduchy a uplne priehladny. jak to, ze to nevidis. mozno je zalubeny, ale urcite nie do teba. je asi zamilovany do nejakej, co ho odmieta a tak si krati cas olizovanim sa a sexovanim s babami, ktore su povolnejsie. ak si mu este nedala, tak on veri, ze mu coskoro das a ty mu urcite das. ale povedal ti to jasne, vztah nechce a tak ziaden necakaj. cakaj len olizovanie, ohmatavanie a sex. to je to jedine, co ti ponuka.