RNG-porad co je na uzliny

beBe

pre akir. Vlakninu Psyllium ti - tvojej svokre vrele odporucam aj ja.
Je to čista 98% (je aj 95% rozdiel minimalny). Skvele mi precisti creva ... vsetky cudzorode bakterie vylucim ... stolica je cierna . Ranko si to davam do jogurtu ... tak 2- 2-1/2 PL a je to chutne. Alebo 2PL do pohara s vodou a HNED podotýkam hned vypit.
Vela Stastia.

RNG

dDenne lyzicu psylia alebo lepsie 2 lyzice mleteho lanoveho semena. To obsahuje aj celulozu (vlakninu) aj rozpustnu celulozu(mikrovlakniny) a ine latky uzitocne pre telo napr 15% lanoveho oleja a lignany, ktore su silne antioxidanty.
Naviac ked to primiesas do joghurtu na ranajky alebo ovsennych vlociek, chuti to ako orechy.

akir

RNG prosím ťa poraď.moja svokra(65r.) má hrozné problémi so stolicou.Vyskúšala už všetko možné od čajov po laktulozu klystír ,čo už viem je to posledné ,ale ako donútiť hrubé črevo aby vylučovalo stolicu ?podla všetkého tam bude ten problém.Už aj stravu si tak upravila aby mala viac vláknin a pod.
Ďakujem za radu

RNG

Pre adg.
Kup si v obchode jodovu tinkturu( tincture of iodine) a obcas si to natri(2x do tyzdna.) tak isto by som ti odporucal raz do tyzdna si natriet na spodok brucha flak asi na pol dlane(5-10 kvapiek). Ak zmizne za menej nez den, mas nedostatok jodu a hrozia ti rozne cysty a polypy a pod.
Ked sa chces ubranit rakovine(25% ludi zomiera na rakovinu) posilni si obranu proti nej. Okrem jodu je tu este selen zinok a hromada antioxidantov(zeleniny hlavne ale aj napr alfa lipoicka kyselina a vitaminy C,E,D)

adg

Pre RNG:
Ja uz mam dve hrcky na krku vyse dvoch rokov a doteraz sa nezvacsovali ani nezmensovali. Ale prave som bola chora (chripka) a teraz som si vsimla ze jedna z nich je vacsia a vytvorila sa mi aj nova. Vsetky su na lavej strane krku. Inac aj ja zijem blizko Chicaga. Co by si mi na to poradil? Inac pred dvoma rokmi mi na to robili CAT Scan a vyslo ze su "most likely benign" cize zevraj ok ale nerobili mi biopsiu. Mam sa toho obavat? Strasne sa tych hrciek bojim. Prosim ta porad mi!

maryi

ano RNG ?
tak ti dakujem, lebo som sa bala, teda stale sa bojim, ale aspon mam od teba vysvetlenie. zatial mam ten spodny kutik oka zapaleny len 2 dni-asi v mieste slzneho kanalika-neviem co z toho bude.boli a svrbi to-teda zavadzia mi to tam, ale nie velmi. no a tu hrcku na tej istej strane pred uchom som si nahodne objavila dnes, ale neviem...ci je tam len teraz, ale teraz som ju nasla-tak dufam ze z toho. len som znervoznela, lebo mam v poslednej dobe vela mensich ale viac hmatatelnych uzlin na dostupnych miestach, ako su oblast krku, slabin a aj pod pazuchami a je ich viac pokope.....tak neviem.

STANINA-tak ako to popisujes, to male deticky mavaju-moze to byt chronicky infekt nosohltana, dutin, mononukleoza-povedz o tom lekarke!