Znižuje magnézium tlak?

matway

kablica: to som ešte nepočul, aby magnézium stabilizoval epileptické záchvaty! Na epilepsiu by som si posvietil skôr ohľadne parazitov a nie ohľadne výživových doplnkov. Horčík má človek prijímať zo zdravej výživy, a nie z umelej chémie! Ale to je o inom, no nezabudnem pripomenúť aj skvelé odozvy s imelom na epilepsiu!
ruzi: epilepsiu musíš riešiť iným spôsobom. Ak sa nebudeme o tvojej epilepsii baviť, navrhujem IMELOVÚ kúru, ktorá spočíva v 6-týždňovej dĺžke. Vysoký tlak znižuje, nízky zvyšuje-odskúšané pred vyšetrením!
Ostatným: navrhujem sa o seba viac dočítať, viac sa sebe venovať, viac sa sledovať! A hlavne neveriť bezpodmienečne a bezcieľne modernej medicíne a zakomplexovaným a konzervatívnym doktorom!!!

lahvaty

Mám zvíšenný krvný tlak,ochorenie žíl/hrozila mi trombóza/uživam detralex,lozap 50,nasadenie viších dávok vitamínu c,horčík-1 tableta denne/srdce je v poriadku mám problémi s hrudním košem.mám ísť na neurologií,ortopediu.ďakujem marcela.

:)

Magnezium v akejkolvek forme znizuje krvny tlak,rozdiel je len v rychlosti nastupu ucinku a od toho ako ma telo vyvinute kompenzacne mechanizmy.Takze by som vam ho neodporucala.Z casu na cas vam 1 tableta neuskodi,ale pravidelne by som ho na vasom mieste nebrala.Horcik sa dava pri krcoch,vysokom tlaku a nervozite.Na unavu vam stacia klasicke multivitaminy s mineralmi a uz spominany zeleny caj.Ak je vasa unava sposobena nedostatocnym spankom,velmi dobry je medovkovy caj hodinku pred spanim.

šmolvinko

JA MAM BRAT MAGNEZIUM LEBO MAM VYSOKY TLAK LENžE BERIEM LIEKY PROTI DEPRESII A NEVIEM CI MOžEM BRAT POTOM MAGNEZIUM.PORADTE MI PROSIM