Čelustný ortopéd v MA

pajka

ahojte nepočili ste nahodou niekto o striebornom strojčeku? neviem ci je strieborny ale pekne vyzera na zuboch videla som ho už na viacerých ludoch a ovela krajšie vyzera ako klasicky len neviem zohnat zubara ktory robi s tymto typom materialu

RSFredinka

bola som u nej 2krát neviem nemala som ešte ani poriadny kontakt vždy ma vybavila sestrička, len sa mi zdá troška predražená. evul dávali ste u nej aj strojček neviete koľko to vyjde u nej?

evul

Dr.Fajnorovu mozem len a len odporucat, stara sa mi o zuby uz 16 rokov, a je fakt profesional v tomto obore. Aj co sa tyka vysledkov, aj pristupu k pacientom. Velmi odporucam :)

RSFredinka

ja len chodila k bolebruchovej asi tri roky a nočný strojček mi nepomohol mal som ho aj na horných a dolných tak som to prestala nosiť rozhodla som že si dám fixný strojček tak preto som chcela poradiť

menpen

ja chodim uz asi dva roky sukromnej ortopedicke - bolebruchovej v MA, ktora sa pred nedavnom prestahovala do noveho zdravotneho strediska za billu. akoze je to prijemna osoba, ktora rada chvali, len ceny sa mi zdaju pomerne vysoke. do 18tich rokov som u nej platil 80,- a teraz az 120,- ako dospely a to mi len pozrela ako mi strojcek sedi (mam len na noc) potom mi s nim asi tak do pol minutky nieco obrusila a hotovo, neviem ci to je tak vsade...s tou fajnorovou neviem poradit ci je lepsia, ale s bolebruchovou som bol pomerne spokojny, len tam je dolezite poctivo strojcek nosit a pomoze