nechce babatko

Príspevok v téme: nechce babatko
veronika

Ahojte..mam 22 a priatel 25. sme spolu uz 3 roky a samozrejme sa rozpravame aj o detoch, ja by som chcela tak o 6 rokov. Ale priatel ma na to nazor ze no dobre ale iba jedno .minule povedal ze tema deti mu v podstate nic nehovori, ze deti enma rad. a ze su protivne a treba sa o nich starat..ako sa mam potom citit? nemozem sa s nim spolocne tesit ze dakedy budeme mat to malicke spolocne nase babatko, co je podla mna to najviac co moze spajat 2 ludi ,a take naplnenie lasky ... a on si mysli neco uplne ine..:(((

jancenda

veronika, vyzera to ze mate dost odlisne vnimanie hodnot, co moze byt do buducnosti velky problem ... neprejavuje sa to aj v inych oblastiach? - ci nemate velmi odlisne nazory na dolezite otazky .. ak ano, treba urcite zvazit ci dokazete spolu zit ... no a co sa tyka dietata, urcite by som si na tvojom mieste zistila, co by robil v pripade, ze by sa vam babo neplanovane "podarilo" skor (kedze sa to moze stat aj ked beries hak) .. aby si potom nemusela zakladat novu temu s nazvom "priatel ma nuti do potratu" ...

sara100

ak nechces dieta ani ty (myslim 6 r)tak naco to teraz riesis. Zite si pekne spolu 6 rokov, ak vam to vydrzi a potom sa uvidi. Ak nadalej nebude chciet a ty velmi ano, postupne sa rozidete. Nie je bezne, aby chlap nechcel deti. a nakoniec, mozno ten vas vztah neberie az tak vazne ako ty. A toto je len akoze obrana pred zavazkom.

sade8

no podla mna tiez to nevyzera najlepsie, nemusi vobec zmenit svoj nazor, preto ak ty ho chces raz mat tak by si sa mala rozist, alebo spravit kompromis a deti nemat ale to asi nechces

moniqa87

no podla mna to o nom nevypoveda nic dobre, podla mna velmi svoj nazor uz nezmeni, nema predsa 17 a druha vec je, ze dobre, nemusi chciet babo teraz, ale deti by mal mat rad a ked ich ma rad tak si raz bude velmi cenit svoje dieta, ale ked nema uz teraz rad ziadne dieta, neviem... asi by som o tom riadne pouvazovala co do buducna planujem a s kym

lilly2

veronika,prestan tlacit na pilu. Nerobis dobrotu sebe, ani tomu vztahu. Si mlada,mas priatela,tak si hladajte aj ine temy. Deti nie su temou na kazdy den. Ak ti na tom chlapcovi zalezi,tak ho nevycerpavaj takou temou. 6 rokov je dlha doba a zrejme si to mysli aj on, tak preto sa teraz k tejto teme takto stavia. To ale neznamena,ze deti rad nema, ani ze ta nelubi a uz vobec nie,ze o par rokov taku tuzbu nepociti aj on. Mozno este skor, ako si myslis. Ja ti hlavne drzim palce a prajem vam vela lasky

laguna3

Moja zlata,vykasli sa na neho,co ak sa on vobec nezmeni,jednoducho su ludia,ktori deti nemusia mat.Nepremarni svoj zivot s clovekom,ktori si to asi nezasluzi.Ved predsa-pro jedno kviti slunce nesviti...

januš

ahoj,ked hovoris ze tak o 6 rokov tak to je este vela casu...nechaj veciam volny priebeh a hlavne nech nema pocit ze na neho tlacis.po case mozno aj sam zmeni nazor,mozno prave po tom 1. dietati.