Je to menzes? poradte prosim...

Príspevok v téme: Je to menzes? poradte prosim...
janka-za

Ahojte. Mam 24 rokov. S priatelom sa uz 4 mesiace snazime o dieta, teda mame nechraneny styk. 3 dni pred ocakavanou menstruaciou som z nicoho nic zacala krvacat. Neviem, mozno to je menstruacia, lenze v podbrusku necitim vobec nic. To sa mi este nestalo. Vzdy som nieco pred menzesom citila aspon nejaku malu bolest ale teraz absolutne nic. Mam ako keby dost slabu menstruaciu - ale krv tam je, ale ziadna bolest. Co si myslite? je to menstruacia? alebo som mozno tehotna alebo som mozno bola tehotna a potratila som? ja uz naozaj neviem co si mam mysliet. Prosim Vas zeny poradte mi... vdaka

janka-za

ASDFG - ahoj moja... Prosim ta napis ako to dopadlo aj ja som zvedava. Ak si zelas dieta, prajem aby bolo a ak si nezelas, prajem aby to bolo iba nieco ine. som netrpezliva a drzim palce... a ostatni co myslite?

asdfg

Tak pocuvajte co sa deje somnou teraz!Na zaciatku marca mi meskal menze 12 dni spravila som testy pozitivne a o dva dni nato som dostala menzes zdalo ze aj trocha slabsi ale nechala som to tak...teraz je uz koniec juna skoro a mna asi dva tyzdne zo vsetkeho nafukuje zjem nieco a brucho s ami vyfukne ako tehotenske a sa mi aj zvacsilo cize asi som tehotna prestala mi chutit cokolada mala som plno inych priznakov zavrate a tak ale som to nechala tak kedze menzes stale mam aj zda sa ze slabsi...v pondelok idem lekarke lebo viem ze s anieco deje zaludocne problemy som nikdy nemala a dokonca som videla ako s ami hybe nieco v bruchu a aj citila akokeby niake tukanie..cize som strasne zvedava co mi povie lekarka...dam potom vedet co to bolo....

janka-za

Kocky na test sa este necitim. Este pockam. Ved ja len neviem - ono to nie je zase najmenej krvi chapete, mam iba slabu menstruaciu akurat ma nic neboli ani necitim nic v bruchu to iba samo zo mna kvapka. A ved ked je vajicko oplodnene tak preco krvacam?

lubka

ahoj, moja sesternica bola tehotna a do prvych 4 mesiacov mala slabu menstruaciu a nevedela ze je tehotna. urob si tehotensky test. drzim palce

dadalv

ahoj janka je to velmi diskutabilne ale ak mas takuty priznak moze ist aj o tehotenstvo pretoze v prvych mesiacoch tehotenstva mozes mat takzvanu pseudomenstruaciu co znamena ze si tehotna a mas taku slabu menstruaciu vies co poradim ti aby si si urobila tehotensky test aspon budes vvediet nacom si drrzim palce ahooj.