Kurie oko

.....

cibuľa s octom (už to tu bolo spomínané)...určite, vyskúšajte skôr ako si dáte vypaľovať. Do týždňa je po probléme. Ja som vyskúšala veľa vecí a nič. Pomohlo až toto.

rybar

skuste do pohara dat ocot nozom osupte citron a supi dajte aj s octom do uzatvoreneho pohara do chladnicki po 10 dnoch nie prv to potom treba aplikovat na problemove miesto ato tak ze treba ochranit vedlajsiu kozu ja som si to nalepil ked som isiel spat niekedi to palilo ale mi to pomohlo po bradavici ani stopy ten nalev mam doteraz v chladnicke cim je starsi tym je jeho ucinok silnejsi

Miroslava155

hmmm ako tak čítam tak teraz neviem čo je pre koho dobré .. ja mam tiež kurie oko .. a chcem to vypáliť , ale väčšina píšete že sa to ptm objaví znova ... tak ptm ma napadlo či by som neemala skusiť tu cibulu s octom .. alebo ja neviem je tu vela rad ... niektorým niektoré pomohli a niektorým niee :( nevieem čo s tym teraz !! poradte mi prosiiiiiiim ! =( ... napíšte mi e-mail pls :(

best idea

najlepsie su naplaste URGO,take tmavomodre balenie,mala som tri asi 2 mesiace neliecila som, a nakoniec som si kupila hentie a do dvoch tyzdnov to je prec!!!

:)

kazdemu, kto ma kurie oko hoocikde, odporucam si zohnat kyselinu mravciu a natierat si to, po case samo vypadne. ale pozor na pokozku okolo, ta kyselina lepta:)

kajla

Moj problém sa týka takzvaných kurých ok.Mám ich na oboch chodidlách zo spodu po 2.Začalo to jedným a tak postupne pribúdali.Ďaľšie 2 som zachytil včas a odstránil náplasťou na kurie oká.Ale tie 4 som zo začiatku nebral vážne a teraz sa ich neviem zbaviť.Náplaste nepomáhajú,na dusík som chodil poctivo 7mesiacov a bolo to bolestivé.Mám ich už približne 12 rokov a korene sú dosť hlboké.Skúsim ešte cibuľ s octom.Poraďte mi ešte niečo.Ďkujem

micha121

ja som mala bradavice na nohe,nic mi na ne nezaberalo a mala som ich na chodidle a dost ma bolelo,ked som na tu nohu stupala. zacala som si na to prikladat svedske kvapky a bradavice mi bez problemov zmizli a ani sa mi uz ziadne od vtedy neobjavili

anka

Prosím Vás. Vie mi niekto poradiť ako sa zbaviť kurieho oka na nohe? Mám ho na celom veľkom prste a časti nohy. Mamka mi radila, aby som vymočila nohy a čierne bodky dala preč.. no do teraz to nepomohlo. Bojím sa ísť na vypálenie. Neviete poradiť niečo iné? Ak áno, napíšete mi na môj mail: Ankaanja@centrum.sk. Ďakujem

pomaha

BOlo to tu uz spominane - cibulu na 24 hodin do octu a potom prikladat na nac najlepsie zaviazane... pomohlo to mojej sestre ked mala 5 rokov...mala na nozicke cele hniezdo. A doteraz sa jej to uz neobjavilo... je to stary dobry vyskusany recept. ODPORUCAM!!!

adelaida

moja dcéra ako štvorročná mala kurie oká na chodidle, bolo to pre ňu tak bolestivé, že ani nedošľapovala na tú boľavú nohu riadne. chodili sme na vypaľovanie dusíkom, no akosi to nestačilo. pani doktorka šla na materskú dovolenku a museli by sme na dusík dochádzať do iného okresu. vtedy som sa opýtala, či sa to nedá inkším spôsobom liečiť. vtedy nám predpísala VERRUMAL - dostať v lekárni. nanáša sa ako lak na nechty, pomocou štetčeka na kurie oko. zabralo, no len dočasne. opäť sa jej to objavilo po čase. raz som sa stretla s mojou známou, ktorá mávala ruky samú bradavicu. teraz ani jednu! zaujímalo ma ako sa z toho dostala. zase babský recept sa osvedčil, zabral aj na kurie oká a dnes už má dcéra 20 rokov a už sa nám to nevrátilo. takže: pri ubúdaní mesiaca, treba rozkrojiť jablko na dve polovice. jednu zjesť a tou druhou časťou potrieť kurie oká a vlastnoručne zahrabať niekde pod čatorňu - odkvap, kde to jablko zhnije. kurie oká si netreba všímať. postupne ako jablko v zemi hnije, tak odíde aj kurie oko. odskúšané. overené. skús.