Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!

Príspevok v téme: Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!
ninuška

Prosím vás poradte čo na zápal moč.mechúra=bolesti,rezanie pri močení,časte nutkanie na moč.Tá bolesť sa nedá vydržať!Celú noc som pila urologický čaj. Poradte čo pomôže?Je nutné ísť k lekárovi, užívať nejaké lieky,alebo to prejde pitím urologického čaju?
Všetkým ďakujem za odpovede.

§§§§§§§§§§§ô

joj teba boja vajecniky som nezastrehla tak zajtra chod ku lekarovi lebo ja som myslela ze mas zapaleny asi mechur

§§§§§§§§§§§ô

Vela pi urologickeho caju pi a pi a potom zbehni ku lekarovi ak nechces su aj volno predajne lieky na zapal mechura no mne vzdy zabral caj.Bola to strasna bolest a kazdu chvilu som myslela ze sa idem pocikat a ze by som naplnila cele vedro a nic len som si cvrkla a nakoniec este aj ta krv niekde si prechladla tak but ten caj alebo kup lieky alebo zajdi ku lekarovi

babyface

Ahojte od dnes poobedia mam krče vo vajičkach neznesitelne a začala som aj cikať krvou a ked cikať neznesitelne to boli sa bojim normalne cikať pijem zatial iba čaj čo mam robiť poradte mi prosim lebo to je neznesitelna bolest a krčovitost :(

joly

ahoj uz asi tizden mam problemy z mocenim pocitujem palenie a rezanie kcem is k lekarovi ale dostala som menstruaciu a neviem ci mam is alebo az ked mi to skonci . dakujem!

sob rudolf

Každý liek má nežiadúce účinky. A s každým prečítaným nežiadúcim účinkom ti stúpa pravdepodobnosť, že si niečo vsugeruješ. Ja osobne som alergik a nežiaduce účinky vôbec nečítam. Ak mi niečo má byť, tak to zbadám, ak nie, tak nič. Takže veríš v pozitívny účinok, alebo zostaneš paranoikom?

riogrande

chcem sa spitat ci niekto pozna tabletky ciproxin je to na zapali a infekcie len som cital neziaduce ucinky od halucinaciach je tam vsetko mozne no neviem ci ich mam uzivat

vlastna skus

MNe osobne pomohli probiotika Superdophillus, uzivala som ich asi dva tyzdne a odvtedy mam pokoj, inak som tiez si kupovala tie urovaly a hocico a nic tak nezabralo. Aj antibiotika som brala a nie raz..a tie zabrali len na urcitu dobu, potom len tak z nicoho nic, to zacalo znova.

innulka

ahojte.trpim zapalom a infekciou mocoveho mechura uz 8 mesiacov.Neda sa to vydrzat prve dni.Brala som uz vsetky mozne antibiotika.Teraz som mala na chvilu pokoj a zase je to tu.Neverim ze sa z toho niekedy dostanem.

Emusa

Zápal mocoveho mechura s tym mam vecne problemi aj ja ,chcem podakovat renattte vyskusam ten zabal,totiz som pol roka brala kade-ake lieky a nic mi nebolo prestala som brat a vratilo sa mi to naspat .Zabal so zazvorom som hladala na internete dost dlho no nemohla som ho najst a raz som onom pocula od jednej pani

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc! - Fórum - ZDRAVIE.sk