Neskuusentosť:(((

skusena:d

ked robis fajku, najprv sa s nim hraj...akokeby si oblizovala zmrzlinu..obcas sa tak zvodne pozri nanho ze ci mu to robi dobre...mozes ho pritom robit rukou, lebo poviem ti ze ked som v mojich zaciatkoch robila len ustami bola som dost vycerpana :D ... takze olizujes, olizujes a po nejakom case si ho vloz do ust chyt za koren ako povedala maili a potom pohybuj hlavou tam a s5...chapes;)...a ak nehces spapat semeno, povedz mu nech ti povie kedy bude a dorob ho rukou...pre mna to semeno v nojich ustach nebolo nic prijemne...tak vela stastia ;)

meili

Ustami to pride tiez prirodzene. Proste mu ho najprv len oblizuj, trosku sa najprv pohraj rukou, potom ho chyt pri koreni a pomaly zacni fajcit. Potom tempo postupne zrychluj....ale ved uvidis, co sa mu bude pacit. A co sa tyka prveho sexu, hlavne sa do toho nezen a nenut. urob to vtedy ak sa budes citit uplne pripravena. A je jedno kolko mas rokov. Ak to to teda pripada tak, ze ked mas uz 19, tak by sa patrilo...na to sa vykasli.

neskusena69

a ked ho chcem spraviť ustami???tak akoo??čo mám urobiť??? dakujeem vaam za rady meili a thedzanka ste velmi milee :))) a ešte sa chcem spytať jednu vec bojim sa strašne prveho sexu mám už 19 a začina sa mi vyvijať vzťah s jedným 25-ročnym chalanom a newiem mam z toho strach :(((

thedzanka

takze,nieje to blbe...zistis to ked budes mat mokru ruku:)mozno povie aj este este vtedy pokracuj a ochvilku sa urobi:)a predkozku...jednoducho nic neries chyt a rob:)zdar nieje to tazke papa

meili

To ze ho robis rukou predsa znamena, ze mu tu predkozku stahujes a znova natahujes hore dolu. Tym sa mu drazdi zalud a teda mu je to prijemne. A orgazmus predsa spoznas tak, ze mu vystrekne semeno, pre informaciu, ta biela tekutina.;-) To sa schovat neda...