Podviedol som milovanú priatelku...

Príspevok v téme: Podviedol som milovanú priatelku...
mr.magor

mam 16 rokov.vsetko to zacalo ze som isiel na jeden festival..tam som stretol kamosku a ona ze chce jebat..ja som bol este panic a chcel som to vyskusat...tak teda sme isli... ale mal som stale vycitky este pred aktom a teraz mam uplne najvacsie..viem ze priatelka by mi to nikdyy nespravila.priatelka by chcela az po svadbe :D.ona ma 15.chodime spolu pol roka.neviem co mam robit sm stoho uplne sklamany co som spravil a moju priatelku fakt lubim a ta kamoska sa mi teraz hnusi...

hlupy jano

bude ta to trapit este aspon 2-3 roky, ver mi, ak ju nechces stratit, nehovor jej to, to ze sa s tym budes musiet vysporiadat sam a trapit sa ber ako dan, kt. si za to zaplatil

creepone

Si ty teda normalny chlapce ? To ze by priatelka chcela az po svadbe je mozno len vysledok tvojej fantazie ak si sa jej to nikdy nespytal. A keby to tak hned aj je a tvrdis ze ju milujes tak si mal do tej svadby pockat. Aj tak by si to mozno rychlo rozmyslela. Teraz mas akurat jeden kvalitny pruser, kamoska v prdeli, priatelka takisto. Zachran co sa da, hlavne necakaj kym to zisti sama. A ked nezachranis, tak ti treba ked si blby, aspon sa poucis.

mimina

Takže za 1.ak ju tak strašne miluješ,nepodvádzaš.2.to je pekné že v 16-tich ideš s babou čo ti povie že chce jebať (ona má zjavne tiež vysoké IQ) 3.myslím že aj tvoja 15-ročná slečna si to ešte rozmyslí s tým po svadbe,aj keď nevylučujem že nie ale je dosť múdra na to aby sa v 15-tich s niekym vyspala čo je naozaj skorý vek 4.čo máš robiť??nič..čo sa stalo sa neodstane...môžeš len dúfať že čím budeš starší tým budeš múdrejší lebo zatiaľ je to s tebou dosť bieda...a u tvojich kamošiek to tuším tiež neni nič moc..No čo vrana k vrane sadá..nechaj svoju priatelku ktorú tak miluješ až ju podvádzaš a užívaj si ďalej..nech nespomína na svoje prvé lásky s horkosťou...čo myslím pri tebe aj tak bude...

agina

Vies, ono to je tak, ked clovek rozmysla niecim inym, ako by mal.Ja ti poviem, co bude.Ak to povies priatelke, nebude vahat ani minutu a rozide sa s tebou /odhadujem ju na velmi inteligentne dievca/. Dalej je tu moznost ta, ze jej to nepovies, bude ta hryzt svedomie, priatelka si to na tebe hned vsimne, ze s tebou nie je nieco v poriadku.Urcite bude vyzvedat, co sa stalo.Bud jej to povies ty, alebo jej to povie niekto iny, prinajhorsom ta baba, co si sa s nou vyspal.A to bude este horsie. Ak jej to povies sam, mozes ocakavat, ze sa s tebou rozide. Ak vsak ju mas rad ako hovoris, nikdy by si jej to neurobil.Cize ak sa s tebou rozide, pockaj chvilu, ona si to vsetko zrovna v hlave a potom to mozno este date dohromady.Avsak vsetko chce svoj cas.

jaja

Ja si tiež myslím,že by si jej to mal povedať. Prečo by si ona naivne mala myslieť, že si jej verný, keď to tak nie je!Nechápem ako si to mohol urobiť, keď hovoríš, že ju ľúbiš. Ale ako tu už niekto povedal, čo sa stane, sa neodstane. Ale ja, keby som náhodou zistila od druhých (a nie od môjho priateľa), že ma podviedol, bolo by mi to ešte viac nepríjemnejšie, ako keby by mi to povedal sám. Lebo by som si naivne dovtedy namýšľala akého mám super chalana a pritom by to tak nebolo.Prečo si nemyslel na výčitky ešte predtým, ako si niečo vykonal. Si ešte mladý, nemal si sa ani kam náhliť.Proste nechápem ...

stasticko

Stalo ti to za to??? Co si si vlastne myslel? .Chcel si skusit- ved je to tak blby argument, ze az to boli.No co uz, stalo sa. A esta si prisiel o to PRVE s babou, ktora sa ti hnusi- to uz nevratis.Dobre je, ze ta to mrzi. a ak ti na nej fakt zalezi a to s tou babou bolo len fyzicke bez citu, nehovor jej to.Je to blbe,ale inak by si ju stratil a to asi nechces, vsak???Stava sa to , aj ked by nemalo. Urcite to vsak bolo aj na nieco dobre- preleje sa ti, budes si tu svoju babu viac vazit, cenit si, ze je s tebou(aj ked by mozno uz nemala) a podobnym absurdnostiam sa vyhnes!Do nicoho ju nenut- ved ste este deti,to vase PRVE SPOLOCNE VAM NEUJDE.Drzim prsty.

zuzik

a ak mas aspon kusok hrdosti,tak jej to povedz, chuda dievca si nezasluzi, aby chodila s taky idiotom , ktory si ju nezasluzi

basa

tak teraz uz je to jedno.....lutujes?nemal si sa riadit tym co mas medzi nohami. Kasli uz na to, co sa stalo,neodstane sa! Aspon si sa poucil. A priatelke to nehovor