A je to tu!!!

Príspevok v téme: A je to tu!!!
saba

Ahoj, chcem sa podeliť so všetkými o moju veľkú radosť. S manželom sme sa pokúšali o bábätko vyše roka- mala som už všetko zistené o asistovanej reprodukcii, moja gynekologička mi povedala, že mám počkať ešte do Vianoc,... ale dnes som si kúpila tehotenský test, lebo mi meškala 4 dni menštruácia, a SOM V TOM!!!! Zajtra pôjdem na testy a snáď sa mi to potvrdí. Prajem veľa šťastia tým, ktorí ešte stále len čakajú. A hlavne veľa lásky!!

saba

Ahoj Angela, ďakujem za otázku, máme sa super, bruško pomaly rastie a tak som si bola kúpiť aj s manželom moje prvé tehotenské rifle. Je to nádhera!!

RNG

Mamicky, nezabudajte na extra mineraly a vitaminy, tiez rybaci olej. To vsetko vo velkych mnozstvach dieta potrebuje a nemilosrdne vyrabuje z vasho tela, ked nedostane dost v potrave alebo v doplnkoch.
Rybaci olej obsahuje latky nevyhnutne pre dobry rozvoj nervovej sustavy(DHA), pridavok ku strave dava statisticky deti s vyssiou inteligenciou, preto sa po tichu aj v USA pridal do kojeneckych vyziv.
Ale nervova sustava sa buduje hlavne v matkinom tele.

stastna

ahoj, aj ja som v zahranici a momentalne cakame babatko. tiez tu pracujem, takze mam narok a matersku a vsetky benefity, co s tym suvisia. neda sa to porovnat so slovenskou materskou. mam za sebou prve vysetrenia, prvy navstevu nemocnice aj rodicovsku triedu.bola som velmi prekvapena, aky pristup tu maju lekari a sestricky a proste cely nemocnicny personal, prvy krat v zivote som sa citila, musim povedat ako celebrita, to sa naozaj neda porovnat s nasimi nemocnicami. a bola som prekvapena, ze pocas celeho tehotenstva a prveho roka dietatka, neplatim vobec za zubara a lieky na predpis, ani libru, proste nic,je to super, uz som takto usetrila 189 libier a to som len vo stvrtom mesiaci : )zelam ti vela stastia vo vasom rozhodnuti, ja nelutujem, ze som sa rozhodla mat babo v zahranici

inze

ahojte vsetky, len tak citam nejake info po internete ohladom tehotenstva a porodu v zahranici, kedze v blizkej buducnosti dufam, ze tato tema bude pre mna aktualna. Momentalne zijeme v Birminghame v Anglicku a planujeme mat dietatko na buduci rok. Kedze sme tuna zamestnani, a mam narok na matersku, tak ak nenastanu ziadne problemy, chceli by sme rodit tu, no rada by som pocula nejake nazory ohladom toho. Mame obaja 29 rokov a to dietatko (i ked zatial iba vysnivane) je velmi chcene, tak nerada by som cokolvek riskovala.

klokan

to je ta najkrajsia vec aka ta v zivote mohla stretnut. zelam vela zdravia,stasticka a lasky.nech sa ti narodi krasny zdravy cloviecik

agina

saba dakujem a tebe a malickemu nech sa dari, nech ste zdravi a nech vsetko dobre dopadne....ak sa mi to podari, potom sa ohlasim.

saba

Agina: Prajem veľa šťastia, možno sa to podarí. Moja švagriná si tak "priniesla" dcérky jednu z Talianska a druhú z Chorvátska. More a žiadny stres robia svoje- a to asi pomohlo aj mne.

saba

Katika: Chodila som na pravidelné prehliadky, gynekológovi na Slovensku som raz spomenula, že mám asi problém otehotnieť, ale ten to nejak neriešil. Keď som to spomenula svojmu gynekológovi tu v Anglii, povedal, že mám počkať do Vianoc a potom by sa uvidelo. Myslím si, že zdravá som bola. Akurát sem tam sa objavil nejaký ten výtok, ale to som hneď liečila. Asi stačí len zotrvať, nevzdávať sa a ono to príjde samo- ak ste teda s partnerom zdraví! Prajem ti veľa šťastia.