bolest vajecnika

ellyy

mna tiez bolel pravy vajecnik a sla som na gyndu verdikt zvacseny vajecnik a dala mi na prasky rozpustne vo vode a povedala ze to moze byt aj chronicke...

tip

Radim ti, ked nemozes ist k lekarovi, tak pi aspon caj z mysieho chvosta - po cesky je to tusim rebricek obycajny. A mozes si robit aj kupele v nom a taktiez si prikladaj nieco teple na tu stranu a snaz sa neprechladnut este viac.

ellyy

ano moze to byt vajecnik a slepe crevo to urcite nie je...aj ja dnes idem kvoli tomu na gyndu lebo ma bolel pravy vajecnik..

Bumba

Ahoj,vedeli by ste mi poradiť?....asi týždeň pociťujem pichanie na pravej strane pod bruchom.Objavuje sa to väčšinou keď si sadám, keď stojím, alebo chodím.
... čo to môže byť?...vaječník?...mám tiež pred menzesom, ale pred tým som takéto príznaky nemala?...
Viete mi poradiť nejaký čaj, alebo čosi, čím by to prešlo?
(Momentálne nemôžem ísť k doktorke, lebo prestúpila som do zamestnania v Čechách a nemám ešte doklad o positení, trvá to nejké tri mesiace a v slovenskej poistovni už som odhlásená odo dňa podpísania zmluvy v Čechách.)

Bumba

Ahoj,vedeli by ste mi poradiť?....asi týždeň pociťujem pichanie na pravej strane pod bruchom.Objavuje sa to väčšinou keď si sadám, keď stojím, alebo chodím.
... čo to môže byť?...vaječník?...mám tiež pred menzesom, ale pred tým som takéto príznaky nemala?...
Viete mi poradiť nejaký čaj, alebo čosi, čím by to prešlo?
(Momentálne nemôžem ísť k doktorke, lebo prestúpila som do zamestnania v Čechách a nemám ešte doklad o poistení, trvá to nejaké tri mesiace a v slovenskej poisťovni už som odhlásená odo dňa podpísania zmluvy v Čechách.)

michaelaaaaaaa

ahojte. chcem sa spytat ked den po sexe ma pobolieva lavy vajecnik ci to moze sposobovat oplodnenie? myslim ze nie je to hlupost ale preistotu sa pytam.dakujem

slovenska vcielka

Kup si slovnik a preloz si do anglictiny, to co chces povedat lekarom. Mozes mat cystu na vajecniku, tak to neodkladaj pridlho.

matulenkax

no chcela by som, len som v Anglicku :-( nevies, aka tam je ucinna bylinka alebo latka???nenasla som to tady a neviem to tady vysvetlit...