ako na to

Príspevok v téme: ako na to
neskuseny7

mam taky broblemik no vlastne asi 2.Z jednou babou chodim von a vlastne randime ale este sme sa nedrzali za ruku ani ziadna pusa nebola problem je vtom ze ona caka kym ten prvy krok spravim ja a ja som velmi neskuseny tak by som sa chcel spytat ze kedy ju mam chytit za ruku co pri tom povedat ako to spravit a ako dat tu pusu kedy je ta spravna chvila a ako jej ju mam dat a tiez nieco potom povedat aby nezostalo nejake trapne ticho? prosim opiste ako by to bolo najlepsie.Dakujem

stasticko

To je dost tazko poradit ti. Nemozes predsa nieco robit tak, ako ti to tu niekto napise a tym viac, ak ide o city, vztah...Obaja ste zrejme dost hanbliví no nevadi-viem velmi ti nepomozem, ale moja rada znie:Rob a hovor tak ako to citis.To musi prist prirodzene, spontanne. Tu niet pomoci, musis nazbierat odvahu a jednoducho to urobit. A myslim si, ze ak to spravis(chytis ju za ruku, prip. bozk), bude taka rada ,ze ani pripadne trapne ticho jej nebude vadit! Vela stastia!ved mozes iba ziskat! A mimochodom je fajk zlatulinky ,,problemik,,!