Chcel by som ísť spať, ale nedá sa mi

sony

to je trochu problém, lebo nemám tvoj. Ale môj máš, keď klikneš na červené sony v téme. Ani nemusíš kliknúť, stačí ak šípkou naň ukážeš.

sony

neviem ani ako sa mám pozraviť, či dobrý večer alebo dobré ráno alebo ako? Tieto neskoré alebo skoré hodiny mám asi vyhradené pre seba. Je tu veľa tém ale ako tak pozerám je ich len málo ozaj vážnych a ešte menej s vážnymi zdravotnými ťažkosťami a to je dobre. Som rád, že som náhodou objavil toto fórum, mám aspoň čo robiť keď nemôžem spať. Veľa sa tu človek dozvie a hlavne poučí. Vidí že život si treba užívať, každý deň žiť naplno a vychutávať si to. Netreba sa zamýšľať na hlúposťami ale ťešiť sa aj z najmenších maličkostí a o tom to je.

snilka

ja milujem spanok a milujem sny, kazdu noc si liham do postele a tesim sa na sny. dokazem sa v nich orientovat a vytvarat ich, je to super, rano sa budim s krasnym usmevom na tvari... ked som nemohla zaspat, pila som teple mliecko s medom

sony

Ahoj. Zuzka ja by som ti aj poradil ale sám neviem ako nad tým zvíťaziť. Možno tu nájdeme odpoveď a ak nie aspoň nám skôr prejde čas.