Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

janika

ja dnes:
r: jogurt s jablkom a trochou ovsenych vlociek
o: trosku kuracieho mesa v marinade, lyzica zemiakov,lyzica kapustoveho salatu
ol: jeden platok suseneho ananasu, 3 susenej jahody, jeden a pol jablka
v: pol misky ryze bez oleja, potom kakao

som chora a mam horucky, staci to ked som chora ci zvysit prijem?

SpiralkaA

RANAJAKY-2banany,puding,a tri take male cokolady:((((
obed-2marhule,banan,oriesky a suene hrozienka
vecera-1kukurica a kuracie maso

elisa_bone

martina_T
no tak s tym jedalnickom ti velmi nepomozem, jedla som vsetko normalne ranajky,desiata obed potom daco pod zub a vecera,kudne aj sladke jem cez den a pijem len kolu a sladke malinovky...viem ze to nie je zdrave, ale neviem si pomoct :D...no a aj napriek tomuto jedalnicku som schudla...takze ti to asi moc nepomoze...

martinaT

no ja nemam ppp zaidnu anorexiu ani nic,ja sa snazim schudnut aspon 2kilecka a neviem a mam sedavu pracu vies...no a co si papala ked si tak schudla?
a mala si stale ten problem ze nevies pribrat alebo od toho casu co si schudla?mne zalezi na tom tvojom jedalnicku s ktorym si schudla :)

elisa_bone

martina_T
ano mam stale nizku hmotnost, mala som problemy so zaludkom, preto som nemohla velmi vela jest,ale snazila som sa stale co najviac...no ja mam ten problem, ze necitim hlad :( no uz jem normalne, ale stale sa mi nedari pribrat :(...

a ty mas aky problem?

elisa_bone

bobulko, ale ved pri takom stravovani sa nediv, ze ti kila nejdu dole jes naozaj velmi malo a telo sa boji...
vasa vaha je uplne v pohode baby, neviem co riesite ;)

zuzula11

Bubulko a Bibba ... Preco chcete pri svojej vyske 50 kg? To je malo ... Nechcite byt ako tie vychrtle modelky s velkostou 32 ... Neviem, kolko mate rokov, ale fakt je, ze chalanom sa pacia baby, ktore maju za co aj chytit ... Netrapte zbytocne svoje tela ...