od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

salma

NO,,tak a radsej napisem jemu aby sa nieco nestalo:)
ale zas krv a tak celkovy zdravotny s tav mama ok tak ja nevjem v eru

lianka

cize kolko este dokopy planujes do Vianoc zhodit?ja zas dufam,ze Novy rok privitam uz celkom fit;o)hadam to zvladneme;o)

salma

fuu noo vies ja chcem dat dole s reductilom 5 kg s tym ze si dam bacha na stravu abudem cvicit ale nie premahatt sa
a potom este do konca decembra chcem dat nejake to kilco dole aby som mala na vianoce 48.:D

lianka

hmmm,tak asi to este odlozim;o(ale ja chcem este schudnuut a spevnit si telo-a to mozem len cvicenim,no radsej pockam,mas pravdu lekarka moja;o)
no ja neviem lekarka bude mat asi negativny nazor na ten liek oni su taki lekari,neviem ci by som jej to vravela...sprostredkovatela sa kludne spytaj,veru radsej.a kolko je tam slubeny ubytok hmotnosti?

salma

ja sa popyam lekarky este aj too mojho sprostredkovatela radsej nechem nic riskovat...
zlatko a ty cvic len vtedy,ak sa fyzicky na to citis,,cvicit mozes aj tak o 3 dni,ale ked sa teraz fyzicky budes premahat,potom ta ta chotroba znovu moze chytit ak sa spotis,tak bacha:)

lianka

ano EHM,tak sa vola;o))))))))ale nejaka veta to je alebo tri slova v nazve najmenej;o)vazne si nespomeniem...Alzheimer asi;o))))

lianka

oki qiu,ale zajtra sa prid sem pozriet;o)a napis co sa ti snivalo...ci nieco o akejsi selmicke..;o)))))))papa,mam ta rada