Väcsie prsia

lenculiq

Ahojte ja som v jednom casopise citala ze ak chcete mat vacsie prsia treba ich masirovak kazdy den! NO a tak som s tym zacala a verte ci nie po niekolkych mesiacoch sa mi zdali vacsie... a tak ich masirujem kazdy den a pomaha to aspon na mne tak skusajte. Ale mate pravdu s velkymi prsiami sa zle cvici na telesnej ked behame tak mi normalne vadia....pp

cmuky cmuk

mam male prsia a chcem aby boli vacsie co mam preto urobit?ale zasa niesom uplne rovna ale chcem aby boli vacsie

ajajajajaj

boze baby co blbnete? Male prsia su predsa sexy, chlapi ich miluju a nemate problem s podprsenkami, plavkami a pri sporte... ja vas nechapem, ja mam 4 a chcela by som mat mensie, zavidim vam... prosim vas taketo hovadiny si vyhodte z hlavy a budte spokojne s tym co mate, aj tak ste tu skoro vsetky pod dvadsiatkou a prsia sa vam este zvacsia tak co robite paniku?? Ja ked som mala 15 rokov som mala nulky a teraz mam o ses viac a mam stvorky, tak uz to tu nerozoberajte prosiiiiim.

ixina

to je hrozne aj ja chcem mat vacsie prsia...mam sice 14 ale postavou tak na 17 a prsia nikde?co mam robit?pivo nechem a z cibule potom ostava zapach z ust ble tak co???prosim poradte

macicka

Ahojte,ja mam rad pvkodoprajem si ho casto,ale mne urcite nepomaha pri raste prs.Ja si myslim,ze male prsia su o.k.Nebudu mat aspon problemi po porode ha ha ha :)

bra2

Pivo nepomaha. Mozno iba babam, ktore maju predispoziciu na velke prsia....tym rastu hadam aj pri zmene pocasia...
Bohuzial, nepomaha nic ine iba sa s tym zmierit, alebo ist pod noz....

micula

ja mam taky isty problem ako ty ale snazim sa s tym vyrovnat.....a jeden clovek mi povedal ze na to pomaha cibula. A to tak ze si ich mam potierat tou cibulou a ze to fakt funguje. No to ale ja osobne neviem lebo sa mi to hnusi a tak to radsej neskusam....

safirra

je to dost smiesne ale pivo pomohlo aj mne..aj ked nie az tak, ako to opisuju ostatne....mozno tak pol cisla:)) a teraz ich mam akurat...no musim podotknut ze este o pol cisla,abo aj o trochu viac sa zvacsili od mojej HAK

miska

awoj..ja mam male prsia tiez ale mojmu priatelovi sa to velmi paci cize som spokojna aj ja:)) neboj sa tvoj priatel nie je slepy aj ked mas tricko..nema ta rad kvoli prsiam:))