Hrca v krku a uzliny

Príspevok v téme: Hrca v krku a uzliny
ninik

asi 3tyyzden mam problem so stitnou zlazou a pocit hrce v krku.endokrinologicka povedala, ze hrca nie je zo stitnej zlazy.par dni nato sa mi zvacsili uzliny na krku, nie su bolestive, ale su zvacsene.a vzdy ten pocit hrce v krku.v nemocnici mi nic nepovedali, neviem co mam robit, poradte mi.mam 21rokov, muza a rocneho syna.

ninik

ona povedala, ze to nie su uzliny ale sposobuje to stitna zlaza a problemy so srdcom-nedoliha mi trojcipa chlopna a ze ten vasocardin zaberie.tak snad..ale dik RNG

RNG

Vasocarsin je synteticka droga na upravu tlaku krvi(beta blokator,metoprolol tartate)
physchem.ox.ac.uk.
Ma celkom slusny zoznam moznych bocnych ucinkov, od traviacich, cez cirkulacne az po unavy a nervove problemy(5% depresia...)
physchem.ox.ac.uk
Na co ti to lekarka predpisala neviem, ale zvacsene uzliny su sposobene nejakym patogenickym procesom(bakteria, virus, plesne) a ten treba adresovat.
Kedze nevies, o co sa jedna, prostriedok musi pokryt co najsirsie pole moznych patogennych mikrobov.
Ja by som skusil extrakt z olivoveho listu(3x1 gram) alebo GSE(30 kvapiek do pol litra vody) alebo zvysit pocet bielych krviniek branim betaglukanov(3x400mg).
Ak sa jedna o kvasnu alebo plesnovu kulturu, velmi ucinny je oreganovy olej, inac je aj antibakterialny(3x300 mg)
Tieto prostriedky su potravinove doplnky a daju sa kombinovat pre zvysenie efektu.
Na hrcky a rozne nefunkcne utvary som viackrat spomenul dolezitost enzymov a jodu na ich odstranenie.

ninik

mam robene vsetky testy aj sono, aj krv.akurat idem z vysetreni.dostala som uzivat vasicardin a ze potom by mala hrca prejst.uvidime..

ethel

robili ti aj nejaké vyšetrenie?Napríklad sono krku?Pri zväčšenej štítnej žlaze môže byť pocit hrče v krku,tlak...ak máš zväčšené aj uzliny,treba urobiť odbery krvi na zápalové parametre....