Kondylomy

RNG

Fiona, naucinnejsia cast striebornej ionicko koloidnej vody su iony, a tie sa neutralizuju zaludocnou kyselinou za par minut,pochybujem o tych 30 minutach.
Ale to staci na znicenie bakterii a virusov
Na vyplachy je vyborna, tiez do oci a nosa.
Ja mam so sebou spray flasticku na oci cely cas, pouzivam zakazdym, ked si chcem spinavymi paprcami brhlit oci.
Odvtedy nemam cervene oci, ako predtym a v noci sa mi tvoria karpy=otvorilo mi to zapalene slzne kanaliky(herpes) na prirodzene cistenie oci, tak ako som to mal kedysi v mladosti.

fiona

strieborna voda je v tomto pripade lepsia ako vyplach, alebo uzivat oralne ? lebo viem z toho co si RNG pisal, ze ucinnost v zaludku je cca 30 min, alebo nieco v takom zmysle.

RNG

Niekto, striebornu koloidnu vodu mame aspon ako vzorku, v najblizsej zasielke sa vynasnazim mat aj larreu tridentatu(creozote bush) ktory je vyborny na herpesy, iste aj na hpv.
Extrakt z chagy bol klinicky ucinny v davkach 7-10 gramov, pochybujem, ze zdroj chagy na Slovensku odporuca taketo davky.
Je to dost typicke,ze rozni vyrobcovia, aby sa ich vyrobky zdali cenove pristupnejsie davaju na ne ovela nizsie davky, ako klinicky vyskusane a uspesne.
Mam na to plno prikladov aj z USA, o Slovensku a Cechach ani nehovoriac, tam pre istotu ani neuvedu koncentracie ucinnych latok ani ich kvantity vo vyrobkoch.
Preto tak zdoraznujem znamku GMP, lebo tam musi byt uvedene presne mnozstvo ucinnych latok a naviac dodrziavane, lebo kontrolne nnfa kupuje vyrobky z rozdielnych obchodov a dava ich na rozbor roznym laboratoriam(nikto nevie, komu a odkial kupia vzorky) a ked zistia, ze obsah nie je na +- 5% toho, co je na flasi napisane, daju varovanie vyrobcovi a zakazu mu pouzivat znacku kvality GMP.

niekto

karin.. inak ja som taka nervozna z celych kondylomov, ze uz ich vidim uplne vsade...:) aj o ludoch, co ich stretavam a vidim, tak si myslim uz, ze vsetci to maju.. drbe mi uz z toho... a v puse mas kopec hrciek a barsco.. bola som dnes na krcnom a povedal mi, ze to nie je to.. tak ja neviem. asi mam uz z toho paranoju.. :-D, dokonca som sa u doktorky dnes zosypala.. akoze normalne psychiatria, som tam plakala tak, ze ma len ukludnovala.. zlata mila bola... nevyhnes sa tomu, ak chces mat sex.. povedala mi, ze ma to min. kazdy druhy muz.. nemusi mat ziadne priznaky.. ale zasieva to do zien... cize ma chcela ukludnit, ze nemam si s tym robit az take starosti, lebo je to vlastne uplne bezne.. len ja si to moc pripustam.. hmm a hlavne, nehovori sa o tom..

RTG - ja nemam syfilis.. mam to tam dole take malinke, ze by si to tam asi ani nenasiel.. mi robili testy na pohlavne choroby...

o imunitu sa staram, snazim sa stravovat zdravo, cvicim, nechodim MHD, obliekam sa.. dnes som si aj probiotika kupila, co mi doktorka odporucila, beriem ginko, zinok s ceckom, q10 so selenom.... ovocie.. postupne si kupim dalsie lentilky, kuknem aj tie vase vyrobky a zastavim sa niekedy v tom slimaku urcite, ma to zaujalo.. no len neda sa vsetko naraz.. aj indonal rozmyslam, ze kupim..

fiona

vela som o condylomata citala tu na fore a jedneho dna som si to objavila, pricom som nemala ziadne bolesti ani svrbenie a za cely zivot som mala jedineho sex.partnera. stale sa snazim posilovat imunitu doleuvedenymi prostriedkami, pridala som aj chagu a chodim k doktorke na poleptavanie. nieco zmizlo, ale aj zostalo. psychicky som bola z toho hotova, ale dufam ze moje telo si s tym poradi,len je tam pravdepodobnost ze sa to vrati. preto treba posilovat imunitu ako sa da, doplnkami, zdrava strava,sport. karin daj vediet ci to bolo aj na perach.

ivan 1

Ja všetky takéto body na riešenie riešim s výrobkami na prírodnej baze v prípade záujmu prepošlem katalóg môj e-mail : michel2007@azet.sk
s pozdravom IVAN

RNG

Niekto, buduj si imunitu, lebo na to doplatis.
Condylomata acuminata je prejav hpv, tj virusovej infekcie.

Druhy druh je condylomata lata sposobeny bakteriami syphilisu.
To by lekar, dufam poznal, da sa to lahko kultivovat a pomerne lahko liecit penicilinom.
Takze predpokladam, ze mas prepuknutu hpv (co dnes uz ma vyse polovice ludi, a co nevidiet to bude mat kazdy, ako herpes a Epstein Barr v tele)
Na tom nezalezi, aky mas presne druh hpv, treba proti nim systematicky bojovat zvysenim imunity
Prostriedky: selen, zinok, l. bulgaricus,vitamin C,aloe vera, koloidna strieborna voda, pripadne silnejsie,ako huba chaga, larrea tridentata, betulin,extrakt z olivovych listov.

niekto

ahoj karin. ja som uz bola na zmrazovani, wartec nezabral.. tam dole. posledne 2 tyzdne som chora, dlhsie citim vycerpanost a unavu, /praca, rozne problemy, stresy a malo spanku, vitaminov, fajcenie.../ z toho som ochorela, kedze imunita v prdely, mozno z toho sa mi to vyhodilo uz aj v puse, pod jazykom na hradzi.. taka mala bodka, nieco podobne co tam dole.. neviem s istotou, ci to je tiez to, dokonca ani kozna mi to nepovedala, pre istotu aj tam mi dala ten dusik, ale vobec nezabralo.. povedala, ze by sa mi to malo zvacsit a zosusit.. zmiznut.. ale ziadne vyrazne zmeny zatial nesledujem.. chce to zrejme trpezlivost.. nikto mi na to nespravi test, ci to je naozaj to, na to zrejme slovensko tak skoro vybavene nebude, ale vraj moze to byt ono.. len sa bojim, ze sa mi to rozsiri..
ale zatial nezufaj, nemysli na najhorsie. v kazdom pripade, ak to aj to je, tak urcite na to existuje nejaky sposob liecby... odstranenie priznakov. ak to mas zvonka na pere, tak by to nemalo byt ono.. kondylomy sa tvoria na sliznici.. ale toto len moj laicky nazor..